Gigantyczny plusz do bardzo miękkiego dekontaminacji

Poza konsekwencjami materialnymi i ekonomicznymi, ogólne odosobnienie, z jakim zmagała się Francja przez prawie dwa miesiące, nie pozostało bez wpływu na morale dorosłych i dzieci. Zaburzając codzienne nawyki, odosobnienie zaostrzyło relacje międzyludzkie i rodzinne, stanowiąc test na zdolność każdego do prawdziwego życia razem. Przerażająca dla jednych, uspokajająca i wygodna dla innych, mniej lub bardziej względna rozwiązłość powinna jednak oznaczać stopniowy powrót do normalności. Albo kiedy niedźwiedzie i pluszowe misie w końcu wyjdą ze swoich nor.

Dzieci były z pewnością najbardziej zdenerwowane swoim rytmem życia. Pomimo ich zdolności adaptacyjnych, codzienne nawyki, które rządzą i kształtują życie najmłodszych, zostały drastycznie zmienione. Zmuszone w pewnym momencie do przecięcia sznura w imię socjalizacji i niezależności, dzieci nagle musiały przemyśleć swoją naukę o świecie w tym szczególnym czasie, teraz skupionym na ich małej rodzinie. Z dala od swoich przyjaciół i nauczyciela, małe dzieci w wieku szkolnym z pewnością widziały ten słynny ponownie spawany sznur dla wielu z nich po całych tygodniach spędzonych w zamkniętym w sobie kokonie. Scenariusz, który był niewyobrażalny zaledwie 3 miesiące temu, ale nie był emocjonalnie pozbawiony zainteresowania.

Pomocna dłoń do płynnego powrotu do rzeczywistości

Gigantyczna przytulanka, która pomoże przezwyciężyć dekonstytucję i wrócić na scenę szkolną

Gigantyczny plusz, który dodaje odwagi

Całe dni spędzone z tatą i/lub mamą, marzenie wielu maluchów, nagle się spełniły. Chociaż te wzmocnione więzi są dobrodziejstwem w zakresie budowania więzi, mogą sprawić, że powrót do rzeczywistości będzie nieco bardziej problematyczny. W efekcie, jeśli wielu, zwłaszcza starszych, tego oczekuje, powrót do szkoły może wydawać się dla dzieci nową przerwą, jak ten pierwszy start w przedszkolu. Z myślą o ożywieniu, które z pewnością nastąpi wkrótce, nadszedł czas na stopniową resocjalizację, pozwalającą na wydłużenie tego sznura związanego z rodzicami i który w ostatnich tygodniach stale się skraca. Przejściu, któremu można by pomóc interwencja osoby trzeciej, trafnie nazwanego doudou, lub lepiej, gigantyczny plusz. Niezależnie od tego, czy służy jako codzienny towarzysz w domu, czy staje się nowym punktem orientacyjnym dorastającego malucha, gigantyczny miś lub jednorożec będzie mógł odgrywać rolę pośrednika między swoimi drogimi rodzicami a światem zewnętrznym.

Gigantyczna miękka zabawka jednorożca lub dinozaura, która towarzyszy maluchom w rozbrajaniu

lub kup taniego gigantycznego pluszaka, aby nagrodzić dziecko, które odważnie wraca do szkoły

Wprowadzenie nowego pluszu w życie dziecka gotowego do powrotu do szkoły może być istotną częścią odwrócenia uwagi od nagłego powrotu do codziennego wyobcowania. Szybko stając się nowym ulubionym towarzyszem malucha, plusz w rozmiarze XXL stanie się nowym punktem odniesienia na co dzień, pozostawiając nieco innych miękkich przyjaciół, którzy towarzyszyli mu przez cały czas odosobnienia. Nowy przyjazd, który w tym przypadku pasuje do nowego wyjazdu, do szkoły.

Uspokój się podczas tworzenia nowej uwagi

lub znajdź gigantyczne wypchane zwierzę jako towarzysza powrotu do normalnego życia po porodzie

Jeśli w tym roku nie zaplanowano powrotu do szkoły, nowy towarzysz w postaci różowego jednorożca lub gigantycznej pluszowej zabawki niebieskiego dinozaura przyciągnie uwagę malucha, który stał się zbyt zależny od nowych ekskluzywnych linków stworzonych podczas porodu. . Ogromny plusz w rozmiarze odpowiadającym rozmiarowi dziecka, a nawet większym, dodaje otuchy i staje się nowym towarzyszem zabaw.Pewny i obrońca nocy dzięki imponującej budowie, żaden strach nie będzie ocierał się o niego.

W swoim gigantycznym rozmiarze plusz jest prawdziwą wyspą miękkości, a także staje się idealnym towarzyszem zabaw i marzeń. Duży rozmiar służy również jako dekoracja, a uspokajające pastelowe kolory wnoszą nutę dobrego samopoczucia do pokoi najmłodszych..

Jednorożec, gwiazda gigantycznych przytulanek

lub kup tanią pluszową zabawkę z różowym jednorożcem dla dzieci podczas przechowywania