Youtube uruchamia nawigację „przesuwanie ekranu” na urządzenia mobilne!

Ta funkcja jest wdrażana dla użytkowników iOS w tym tygodniu.

W dzisiejszych czasach przeglądanie mobilne jest w dużej mierze uzależnione od funkcji „przesuwania ekranu”, do tego stopnia, że ​​nawet Youtube dołącza do obecnego ruchu. Platforma wydała nową aktualizację dla urządzeń z systemem iOS, oferując użytkownikom możliwość przeglądania następnego filmu na liście za pomocą przesunięcia palca w lewo lub w prawo. Przesuń palcem do przodu, aby wyświetlić następny polecany film, i przesuń do tyłu, jeśli chcesz wznowić oglądanie poprzedniego. Według Techcrunch, poprzedni film ma nawet rozpocząć się ponownie od miejsca, w którym zostało przerwane. I tak, działa w trybie pełnoekranowym, a także w trybie pionowym i poziomym..

Youtube uruchamia nawigację przesuwaniem ekranu, aby ułatwić korzystanie z urządzenia mobilnego !

ułatwienie przeglądania na youtube dzięki filmom, które można łatwo zmienić jednym przeciągnięciem lub przesunięciem palca, nowe technologie youtube

Dzięki nawigacji poziomej od lewej do prawej YouTube ma na celu ułatwienie poruszania się po aplikacji, co może również zwiększyć zaangażowanie użytkowników dzięki zawartości wideo. Nowość może być również wykorzystana do innych celów, takich jak marketing i inne operacje pieniężne.

Nowa funkcja zwiększająca rozgłos serwisu

youtube uruchamia nową nawigację machnięcia palcem, aby zwiększyć liczbę wyświetleń i zwiększyć rozgłos youtubeNowa nawigacja oparta na przesuwaniu może jeszcze bardziej ułatwić znajdowanie nowych twórców treści na platformie i przyspieszyć odkrywanie nowych filmów do obejrzenia. Nie ma wątpliwości, że Youtube ma nadzieję skorzystać z dłuższych godzin korzystania z platformy, ponieważ bardziej naturalne wydaje się przesuwanie palcem po ekranie dotykowym, niż przewijanie w dół i klikanie następnego filmu..

Funkcja przesuwania, która zaoszczędzi Ci dużo czasu i wysiłku

uruchom youtube vodeo jednym ruchem palca, funkcja youtube dla urządzeń mobilnych

Ponieważ większość widzów ogląda filmy z YouTube na urządzeniach mobilnych, firma ma sens, aby wymyślić więcej funkcji dla małych urządzeń z ekranem dotykowym, aby ludzie byli jeszcze bardziej uzależnieni. Niestety, YouTube nie określił, kiedy ta funkcja będzie dostępna dla Androida, ale użytkownicy iOS mogą spodziewać się, że aktualizacja będzie dostępna na ich urządzeniach w tym tygodniu..

Szczęśliwi właściciele iOS mogą skorzystać w tym tygodniu !

nowa funkcja youtube na telefonie komórkowym, aby łatwiej poruszać się po platformie, youtube uruchamia obszerną nawigację po

“>