Volkswagen zaprezentował swój ID.3

Oprócz prezentacji długo wyczekiwanego Taycana ze swojej spółki zależnej Porsche, producent Volkswagen skorzystał z Salonu Samochodowego we Frankfurcie, aby zaprezentować szerokiej publiczności ID.3, nowy model w 100% elektrycznego samochodu..

Volkswagen zaprezentował oficjalnie swój elektryczny ID.3

Volkswagen skorzystał z salonu samochodowego we Frankfurcie, aby zaprezentować pierwszy samochód elektryczny z gamy ID

Dostarczana od 2020 roku pierwsza odsłona nowej gamy ID będzie oferowana w trzech autonomiach, od 330 km (zgodnie ze standardami WLTP) dla modelu podstawowego wyposażonego w akumulator 45 kWh, do 550 km podróży zasilanych energią 77 kWh . Należy pamiętać, że marka Wolfsburg nadal nie raczyła przekazać cennika dla dwóch modeli, które mają odpowiednio 58 kWh (wydanie specjalne „1ST”) i 77 kWh, woląc podkreślić cenę swojej podstawowej oferty, która wyświetli „Mniej niż 30 000 euro”.

Już dostępny w przedsprzedaży, ID.3 jest dostępny w 3 wersjach

Dostępny po rezerwacji Volkswagen ID.3 jest dostępny w 3 wersjach o różnej autonomii

Skoro o istnieniu ID.3 wiadomo było już od kilku miesięcy i ruszyła już kampania komunikacyjna Volkswagena, to wiemy trochę więcej o tym nowym pojeździe zeroemisyjnym, przeznaczonym tylko na rynek europejski i inaugurującym z tej samej okazji nowe logo znaku. Przedstawiony jako nowy początek dla wiodącego światowego producenta samochodów, po skandalu z dieslem, który w dużej mierze nadszarpnął jego wizerunek, pojawienie się jego gamy ID, która teraz opiera się na unikalnej platformie MEB, stanowi punkt zwrotny dla Niemca, który zadeklarował ambicja sprzedaży 1 miliona pojazdów elektrycznych do 2025 r..

Volkswagen oferuje limitowaną serię ID.3 1ST, oferującą 10 000 kilometrów ładowania

Nowy samochód elektryczny Volkswagena iD.3 jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię wspomagania

Wyposażony w wiele funkcji charakterystycznych dla pojazdów elektrycznych, takich jak system hamowania awaryjnego, monitorowanie pieszych, funkcja antykolizyjna, a nawet pomoc w parkowaniu, ID.3 będzie zarządzany prawie w całości za pomocą 10-calowego ekranu dotykowego. Zaoferowana zostanie również opcja wyświetlania informacji i porad na przedniej szybie. Należy pamiętać, że seria limitowana ID.3 1st będzie oferowana z „możliwością bezpłatnego ładowania samochodu energią elektryczną przez rok lub ponad 10 000 km we wszystkich kompatybilnych publicznych punktach ładowania we Francji połączonych z aplikacją Volkswagen „We Charge ” doładuj “, jak wskazano na stronie producenta.

ID.3 jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 kilometrów

Limitowana seria Volkswagena ID.3 1ST jest wyposażona w akumulator 58 kWh i 10 000 kilometrów bezpłatnego ładowania