Uber wprowadza opcję „cichego kierowcy” w swojej czarnej ofercie

Firma Uber VTC właśnie wprowadziła nowe opcje dla klientów swojej wysokiej klasy usługi Uber Black. Należą do nich między innymi wybór „cichego kierowcy” przy składaniu zamówienia. Ta nowa funkcja, oferowana obecnie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, pozwoli więc na wymuszenie ciszy w samochodzie.

Uber pozwala teraz zamówić ciszę

zdjęcie smartfona z aplikacją Uber Black, która teraz oferuje zamówienie cichego kierowcy

Oprócz opcji ciszy, usługa VTC oferuje również nowe prośby o maksymalne ograniczenie kontaktu między pasażerem a kierowcą. Klient może w ten sposób aktywować prośbę o pomoc bagażową, a także z wyprzedzeniem zamówić temperaturę w kabinie. Kolejną usługą jest to, że pasażer może teraz poprosić o dodatkowy czas przed wejściem do samochodu bez dodatkowych kosztów. Bezpośredni dostęp do obsługi klienta jest również oferowany w przypadku wystąpienia problemu..

„Cichy kierowca” lub „Lubię rozmawiać”, czatowanie jest opcją w Uber

nowa opcja pozwalająca zamówić ciszę u kierowcy Uber Black

Jeśli jednak może być wymagane milczenie, dyskusję można również wybrać jako opcję dla bardziej rozmownych. Dostępna jest również trzecia opcja o nazwie „brak preferencji”, która pozostawia miejsce na wszystkie możliwości. Usługa, która jest a priori mile widziana dla kierowców, według Aydin Ghajar, menedżera produktu w Uber: „Kierowcy Uber Black są zachwyceni tą aktualizacją, ponieważ chcą zapewnić najlepszą obsługę swoim klientom i nie zawsze wiedzą, jak zareagować, w szczególności w zakresie komunikacji z pasażerami”.

Nowa gama opcji jest dostępna tylko dla usług Uber Black & Czarny SUV

Nowe opcje, w tym cichy samochód, są oferowane tylko w Uber Black & amp; SUV

Ta seria nowych opcji jest dostępna dla usług aplikacji premium VTC, czarnego i czarnego SUV-a. Opłaty za wsparcie są zwykle dwa razy droższe niż w przypadku klasycznego Ubera X i do trzech razy wyższe niż w przypadku puli. Zróżnicowanie cen i usług, o którym mówi Aydin Ghajar: „Chcemy jak najlepiej podzielić nasze usługi, aby zachęcić klientów do korzystania z naszych zaawansowanych programów”. Kierowcy podlegają również pewnym wymogom administracyjnym i podatkowym, a także wysokiej jakości usług przy minimalnym wymaganym poziomie zadowolenia klienta, narażając się na wykluczenie z programu Black..

Uber Black, wymóg na wszystkich piętrach

Uber stara się odróżnić swoją usługę premium Black od swoich głównych ofert