Targi MWC 2020 Barcelona ostatecznie odwołane

Najważniejsze targi poświęcone telefonii komórkowej MWC for Mobilny Światowy Kongres de Barcelona nie odbędzie się w tym roku. Po tym, jak kilka głównych marek z branży zdecydowało się zrezygnować z udziału, organizator imprezy postanowił rzucić się w wir, po prostu odwołując edycję 2020, początkowo zaplanowaną na 24-27 lutego. W pytaniu zagrożenie koronawirusem.

MWC Barcelona, ​​2020 spotkanie branży mobilnej odwołane

W obliczu kryzysu związanego z koronawirusem mobilny pokaz MWC 2020 w Barcelonie został ostatecznie odwołany

To oficjalne, w obliczu epidemii koronawirusa i wycofania się niektórych ważnych uczestników, stowarzyszenie GSM, odpowiedzialne za organizację wydarzenia, wolało nie ryzykować i odwołać spotkanie. . Komunikat prasowy podpisany przez szefa GSMA, Johna Hoffmana, potwierdził w ten sposób to, czego wielu oczekiwało lub obawiało: „W obliczu różnych ograniczeń w podróżowaniu i innych bieżących okoliczności oraz w celu zachowania integralności zdrowotnej Barcelony i kraju przyjmującego, GSMA postanowiła odwołać organizację targów MWC Barcelona 2020. Decyzja ta jest wynikiem ścisłej współpracy osób odpowiedzialnych za wydarzenie z miastem, którego partnerstwo zostanie odnowione na przyszłe edycje, w tym na MWC Barcelona 2021. ofiary wirusa w Chinach i na całym świecie. “

Stowarzyszenie GSM zdecydowało o odwołaniu MWC 2020

Podczas gdy wielu już ogłosiło wycofanie się z imprezy, GSMA odwołuje MWC 2020 Barcelona

Założone w 1987 roku Stowarzyszenie GSM reprezentuje co najmniej 1200 firm z całego świata, producentów i operatorów z globalnego przemysłu telefonii komórkowej. Organizowane co roku w Barcelonie targi MWC są punktem zbornym dla wielu z tych graczy i okazją dla wielu do zaprezentowania swoich nowych ofert i produktów, a także do nawiązania partnerstw handlowych. Największe zgromadzenie tego rodzaju, Mobile World Congress, stanowi zatem ważną finansową gratkę dla katalońskiego miasta i każdego roku umożliwia tworzenie dużej liczby tymczasowych, bezpośrednich lub pośrednich miejsc pracy..

W obliczu kryzysu koronawirusowego organizatorzy woleli nie ryzykować

Stowarzyszenie GSM organizujące MWC 2020 postanowiło odwołać wydarzenie

Odwołanie tej edycji 2020, pierwszej w historii MWC, wynika z ogłoszonego wycofania się wielu głównych marek, takich jak Nokia, Cisco, Ericsson, Intel, Sony, Amazon i Nvidia. Podczas gdy spotkanie miało w tym roku dać dumne miejsce chińskim firmom, takim jak ZTE, Vivo, Huawei i innym, obecny kryzys koronawirusa, który szczególnie dotyka kraj i jego branże, nadchodził..

Ważne wydarzenie w świecie globalnej telefonii, Mobile World Congress zamyka drzwi

MWC: kryzys koronawirusa pokonał mobilny pokaz w Barcelonie w 2020 roku, który został ostatecznie odwołany