Seria Frekvens od Ikea & Teenage Engineering jest już dostępna

Dwa lata po ogłoszeniu współpracy i rok po ujawnieniu pierwszych zdjęć, Ikea i Teenage Engineering wreszcie wprowadzają na rynek produkty z kolekcji Frekvens (aka „częstotliwość” w języku szwedzkim).

Ikea w końcu wprowadza na rynek gamę Frekvens zaprojektowaną we współpracy z Teenage Engineering

seria głośników Frekvens firmy Ikea i Teenage Engineering pojawi się już wkrótce

Po zaprojektowaniu duetu głośników dekoracyjnych Symfonisk z firmą Sonos, Ikea kontynuuje swoją drogę w świecie audio, współpracując ze swoim skandynawskim rodakiem Teenage Engineering, specjalizującym się w elektronice i najbardziej znanym ze swojego syntezatora OP. To nowe partnerstwo zaowocowało zatem serią Frekvens, oferującą dwa modele głośników, subwoofer, a także duet pokazów świetlnych LED. Głównym produktem jest głośnik za 69 euro dostępny w kolorze żółtym lub czerwonym, który można sparować i / lub podłączyć do subwoofera za 149 euro..

Frekvens, gama głośników, ale nie tylko

Ikea i Teenage Engineering w końcu dostarczają swoją gamę głośników Frekvens i deco

Ponieważ gama Frekvens jest nastawiona na mobilność, zawiera również mały przenośny głośnik bluetooth do przymocowania do paska, w cenie 20 €. Punkt świetlny oferowany jest w cenie 29,99 euro i może być powiązany z jednym z głośników. a drugie światło wielofunkcyjne jest również częścią gry, reagując na dźwięk za pomocą 7 wzorów i można go ustawić na opcjonalnym statywie. „Dlaczego musimy chować głośniki, to są meble same w sobie, dźwięków nie powinno się ukrywać (…) Chcieliśmy stworzyć coś, co wygląda jak IKEA” – powiedział szef Teenage Engineering, Jesper Kouthoofd.

Teenage Engineering postawiło na modułowość i przenośność

Frekvens, kolekcja głośników, reflektorów LED i elementów dekoracyjnych firmy Ikea i Teenage Engineering

Oprócz materiałów dźwiękowych kolekcja Frekvens zawiera inne tradycyjne przedmioty dekoracyjne. U nas znajdziesz kubki, kocyk, stół i inne produkty, które staną na półkach Ikei. Widoczne w podglądzie na stronie szwedzkiego giganta części Frekvens będą dostępne w sklepach tylko w lutym..

Produkty z gamy Frekvens wkrótce będą dostępne w sklepach Ikea

Czekana przez dwa lata seria Frekvens od Teenage Engineering w końcu pojawia się w sklepach Ikea