Segway S-Pod: nowy, siedzący pojazd z wiatrakowcem

Segway-Ninbot ogłosił pojawienie się nowego elektrycznego urządzenia mobilnego. Wyposażony w samobalansujący Segway S-Pod i jego konstrukcja inspirowana żyrosferą z filmu Jurassic World prezentuje się jako fotel na kółkach w kształcie jajka, oferując pozycję siedzącą sprzedawaną jako wygodniejszą niż obecne żyropody stojące. , mające na celu ułatwienie podróży odbywanych w miejscach, dla których jest przeznaczony. Ten nowy pojazd może również stanowić cel dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Segway S-Pod: chińska marka zapowiada nowy elektryczny pojazd do siedzenia

Segway S-Pod: chińska marka ogłasza pojawienie się nowego typu krzesła Segway

Wyposażony w automatyczny żyroskopowy system wyważania, który sprawdził się w innych pojazdach tej marki, Segway S-Pod różni się od obecnych modeli joystickiem kierunkowym umożliwiającym jego pilotowanie, gdy te ostatnie wykorzystują masę ciała do poruszania się do przodu lub do tyłu. Dawna amerykańska marka teraz pod chińską flagą zapowiada, że ​​technologia samobalansowania zapewni stały poziom w fotelu, którego maksymalna prędkość może osiągnąć 38 km na godzinę. Jego przekładnia na dwa koła oferowałaby również szybkość wykonywania zmian kierunku, nawet w pozycji zatrzymanej..

Krzesło elektryczne Segway S-Pod zostanie bardziej szczegółowo zaprezentowane na targach CES 2020 w Las Vegas

CES 2020 zaprezentuje nowy Segway S-Pod, siedzące krzesło z żyropodem

S-Pod jest jednym z szerokiej gamy nowych urządzeń elektrycznych, które Segway ma zaprezentować na targach CES 2020 w Las Vegas, które mają zostać otwarte w przyszłym tygodniu. Wśród nich producent zaprezentuje swoją nową rodzinę pojazdów dwukołowych, którymi są zaprezentowane tu kilka tygodni temu eScooter i eMoped motorower..

Segway-Ninebot polega na wygodnym siedzeniu i dostępności w nowym S-Pod

Segway-Ninebot ogłasza pojawienie się nowego elektrycznego pojazdu Segway

Zaplanowane na trzeci kwartał 2020 roku, krzesło Segway S-Pod powinno być następnie oferowane publicznie, prawdopodobnie w 2021 roku, zgodnie z informacjami zebranymi przez serwis The Verge od marki, który jednak nie podał ceny sprzedaży.

Odwiedź CES, aby odkryć wszystkie najnowsze wiadomości z dziedziny high-tech

Dzięki S-Pod, eScooter i eMopod, Segway i jego nowości są spodziewane na targach CES 2020