Oppo przedstawia obrazy zakrzywionego wyświetlacza wodospadu

Chiński producent smartfonów właśnie zaprezentował pierwsze zdjęcia nowego typu ekranu „Wodospad”, prawdopodobnie przeznaczonego do wyposażenia nadchodzącego urządzenia. Nieustannie wprowadzając innowacje, próbując zdobyć przyczółek na konkurencyjnym rynku smartfonów, Oppo polega zatem na swoim nowym ekranie z zakrzywionymi krawędziami o proporcjach 21:9. Jeśli marka zapuściła się już w tego typu teren z Find X, wydaje się, że zrobiła nowy krok z ekranem Waterfall zakrzywionym pod kątem 88 stopni z każdej strony, atakując Samsunga na jednej ze swoich witryn..

Oppo przedstawia pierwsze zdjęcia zakrzywionego wyświetlacza wodospadu

Brian Chen, wiceprezes Oppo, zaprezentował zdjęcia nowego zakrzywionego wodospadu o 88 stopni

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu urokowi technologia zakrzywionego ekranu stanowi pewne praktyczne wyzwania. Jeśli nie powiedziano nic o tym, że krawędzie Wodospadu są dotykowe lub nie, pojawia się pytanie o ergonomię, w szczególności o przyciski tradycyjnie umieszczane na krawędziach, takie jak głośność lub ustawienie. . Przedni aparat i głośnik są również widoczne z powodu ich nieobecności podczas pierwszego spojrzenia opublikowanego przez Briana Chen, wiceprezesa Oppo.

Brian Chen przedstawia zakrzywiony 88-stopniowy wyświetlacz Waterfall 21: 9

Zaprezentowany w chińskiej sieci Weibo ekran zakrzywionego wodospadu Oppo przyjmuje proporcje 21:9

Oppo, który już może pochwalić się kilkoma wewnętrznymi innowacjami, takimi jak ultraszybkie ładowanie dzięki technologii VOOC, ukrytemu wysuwanemu przedniemu aparatowi, wydaje się, że chce zadać duży cios tym ekranem Waterfall, którego Huawei już mu zazdrości w oczekiwaniu na pojawienie się Mate 30 Pro o wymiarach 21:9, których Sony już doświadczyło.

Oppo wydaje się wyprzedzać Huawei w technologii wyświetlania bez granic

Wyświetlacz wodospadu Oppo wydaje się być zakrzywiony pod kątem 88 stopni i jest pozbawiony kamery i głośnika

Opublikowanej w chińskiej sieci społecznościowej Weibo tej serii ekskluzywnych zdjęć nie towarzyszą żadne szczegóły dotyczące możliwej nazwy lub parametrów technicznych danego urządzenia. Mógłby zatem być prototypem lub kontynuacją Oppo Find X. Strategia, do której chińska marka już się pospieszyła, aby zaprezentować przyszłe innowacje, które mają być wkrótce zastosowane na innych terminalach.

Może to być przyszły nowy model Find X

Oppo nie ujawniło dalszych informacji towarzyszących zdjęciom z pokazu wodospadu