Odkryj nowe usługi prezentowane na Apple Keynote 2019

Po kilku ogłoszeniach Apple w ostatnich dniach dotyczących jej usług, marka Apple w końcu zorganizowała swój Apple Keynote 2019 w dniu 25 marca, wraz z wieloma nowymi funkcjami marki. Wydarzenie to zostało więc umieszczone pod znakiem lojalności, poprzez uruchomienie licznych usług abonamentowych, dotyczących zarówno prasy z News+, telewizji z TV+, gier wideo z Arcade, jak i usługi karty kredytowej, o której wspomnieliśmy wcześniej. . Nie zaniedbując wykrojenia Facebooka, Apple wydaje się stawiać na zaufanie i prywatność, przeciwstawiając się wszelkim skandalom wywołanym przez sieć społecznościową Zuckerberga. Marka podkreśliła, że ​​jej nowe usługi będą wolne od jakichkolwiek reklam, a przekazywane im dane będą w pełni chronione. Warto zauważyć, że większość produktów ogłoszonych podczas tych specjalnych usług Apple Keynote 2019 nie została w rzeczywistości zaprezentowana, ze względu na premiery planowane na później w tym roku..

Apple Keynote 2019 odbył się 25 marca, poświęcony usługom

fot. Tim Cook na czarnym tle z logo Apple podczas Apple Keynote 2019 z prezentacją nowych produktów serwisowych, takich jak TV plus, News plus czy Arcade

Apple TV Plus, nowość w Apple Keynote 2019

Zdjęcie Stevena Spielberga zaprezentowało nową usługę Apple TV Plus podczas Apple Keynote 2019

Apple oferuje teraz swoim abonentom wybór kanałów detalicznych, umożliwiając subskrypcję jednostkową zamiast zestawu pakietów i pakietów. Dzięki TV+ Tim Cook stawia bardziej na streaming oryginalnych treści stworzonych w Apple, co marka chciała podkreślić obecnością podczas tego przemówienia Apple Keynote 2019 Stevena Spielberga, Steve’a Carella czy Oprah Winfrey, którzy powinni oferować seriale dokumentalne. Usługa będzie dostępna za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, umożliwiającej przeglądanie w trybie offline, podobnie jak główni gracze w branży, na czele z Netflixem..

Wiadomości Apple Więcej

Prezentacja nowej aplikacji Apple News Plus umożliwiającej nieograniczoną subskrypcję 300 czasopism prezentowanych na Apple Keynote 2019

Wraz z New + Apple zamierza wzmocnić swoją usługę dostępu do prasy poprzez włączenie wielu tytułów czasopism. Ozdobione Live Cover mają interaktywny aspekt, na który składają się notatki, dodatkowe informacje i rekomendacje. Obecnie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych za 9,99 USD miesięcznie, usługa obejmuje obecnie 300 tytułów, w tym znane nazwiska w prasie, takie jak The Wall Street Journal lub Vanity Fair i GQ, w tym każdy nowy numer..

Zręcznościowe Apple

Ilustracja nowej usługi subskrypcji gier wideo oferowanej przez Apple i prezentowanej na Apple Keynote 2019

Dzięki tej nowej usłudze subskrypcji gier wideo Apple spróbuje znaleźć swoje miejsce w świecie gier, do tej pory pomijanym przez jego produkty. Apple Arcade będzie zatem oferować subskrypcję od jesieni 2019 r., umożliwiającą dostęp do około stu ekskluzywnych gier, które są dostępne w trybie offline i mogą być używane na iPhonie, iPadzie, Macu, a nawet Apple TV. Usługa, która ma różnić się od tej oferowanej przez Google, która opiera się na chmurze.