Odbiór Cybertruck Tesli zostanie zaprezentowany 21 listopada

Szef Tesli, Elon Musk, właśnie opublikował na Twitterze, że jego długo oczekiwany elektryczny pickup Cybertruck „prosto z Blade Runner”, powiedział, zostanie zaprezentowany 21 listopada. Ten ostatni zapowiada projekt „przytłaczający”, osiągi lepsze od Porsche 911, a także jakość przewyższającą słynnego gigantycznego pick-upa F-150 Forda, który w przyszłości powinien zostać odrzucony w wersji elektrycznej i że stary Paypal nadal jest wzorem do pokonania.

Elektryczny pickup Tesli Cybertruck zostanie zaprezentowany 21 listopada 2019 r

Elon Musk ogłosił na Twitterze, że pickup Tesla Cybertruck zostanie zaprezentowany 21 listopada w Los Angeles

Dzień po prezentacji zabytkowego elektrycznego pickupa Chevroleta E-10 w Las Vegas, Tesla ogłosiła przybycie tak zwanego Cybertruck, za pośrednictwem tradycyjnego tweeta od swojego kapryśnego dyrektora generalnego. Pojazd zostanie zatem odsłonięty niedaleko siedziby Tesli SpaceX w Los Angeles, w momencie otwarcia Salonu Samochodowego w Los Angeles, który odbędzie się w kalifornijskim mieście i który obiecuje również kilka ważnych nowości, takich jak zabrany SUV Forda z gamy Mustang. Chociaż elektryczny pick-up był początkowo planowany na wrzesień ubiegłego roku, jego prezentacja została przełożona na 21 listopada 2019 r., datę, która jest niczym innym jak datą filmu Łowca androidów, do którego Elon Musk nie omieszkał się odnieść w ich reklamie.

Cybertruck Tesli zostanie zaprezentowany w siedzibie SpaceX w Los Angeles

Tesla i Elon Musk ogłaszają odbiór Cybertruck, który zostanie zaprezentowany w SpaceX w Los Angeles

W małych gazetach Tesli od 2013 roku ten projekt elektrycznego pickupa wymagał zatem sześciu lat pracy w największej tajemnicy, nawet gdy marka wypuściła swoje pierwsze modele Model 3. Projekt Cybertruck, Elon Musk jednak określił, że może pomieścić sześć pasażerów, że jego cena bazowa wyniesie około 50 000 dolarów, a zasięg w wersji z wyższej półki, wyposażonej w podwójny silnik, wynosi od 650 do 800 kilometrów. Nie przekazano jednak żadnych informacji na temat tajnej estetyki pojazdu.

Pomimo obietnicy „wstrząsającego” projektu, żaden szczegół nie wyciekł do estetyki Tesli Cybertruck

Elon Musk obiecuje prezentację swojego Cybertrucka z tajnym projektem 21 listopada

Podczas gdy sprzedaż samochodów elektrycznych ma problemy ze wzrostem, producenci wydają się bardziej skupiać na rozwoju bezemisyjnych SUV-ów, biorąc pod uwagę dobre wyniki rynku wersji benzynowych. Tak więc w ciągu najbliższych kilku lat powinny pojawić się ważne modele, takie jak Tesla Cybertruck, Bollinger Motors B1 i B2, Rivian i inne Ford F-150 EV.

Rynek elektrycznych SUV-ów wydaje się być interesujący dla producentów

Elektryczny pickup Tesli Cybertruck przybywa 21 listopada, wyprzedzając Forda F-150 i Riviansa, GM lub Bollingera

Znajdź wszystkie nowości High-Tech w naszym oficjalne konto na Twitterze.