Nasz poradnik, jak wybrać rozwiązanie automatyki domowej dla Twojej firmy

Technologia automatyki domowej z roku na rok przyciąga coraz więcej użytkowników. Roczna stopa wzrostu wykorzystania podłączonych systemów wynosi 43%. Automatyka domowa to urządzenie skonfigurowane do zdalnego sterowania różnymi urządzeniami. Są one połączone i kontrolowane przez smartfon lub tablet. W ten sposób automatyka domowa centralizuje i automatyzuje systemy. Nic więc dziwnego, że nie jest już używany tylko w sferze prywatnej. Automatyka domowa stała się częścią profesjonalnego świata! Jeśli chcesz zastosować tę technologię, nie wahaj się zapoznać się z charakterystyką rozwiązania automatyki domowej.

Wybierz rozwiązanie automatyki domowej, które odpowiada Twoim potrzebom

firma automatyki domowej pracuje w firmie strategicznej

Zalety profesjonalnej automatyki domowej

Bezpieczeństwo i wydajność to największe atuty automatyki domowej. Dodatkowo oszczędza do 40% energii. Dlatego w ostatnich latach automatyka domowa przeżywa boom. System sterowania automatyką domową oferuje znaczną pomoc w realizacji zadań. Ten inteligentny system zapewnia wysoki poziom ochrony i komfortu Twoim klientom i pracownikom.

Scentralizuj systemy za pomocą odpowiedniego rozwiązania automatyki domowej

przestrzeń automatyki domowej w firmowej sieci komunikacyjnej urządzeń

Jak wybrać rozwiązanie automatyki domowej dla swojej firmy ?

Na rynku dostępne są różne połączone rozwiązania. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby wiedzieć, której firmie powierzyć to zadanie. Ponieważ będzie to miało wpływ na komfort i bezpieczeństwo Twoich klientów i pracowników. Dodatkowo wybierając rzetelną firmę będziesz mógł skorzystać z najlepszych produktów, co z kolei zmniejszy zużycie energii w Twojej firmie. Dlatego nasza redakcja doradza Ci w zakresie usług CASA-IA.

Które systemy scentralizować ?

Rozwiązanie CASA-IA oferuje gamę produktów odpowiednich dla każdego budynku. Wybór usługi profesjonalna automatyka domowa odbywa się w razie potrzeby. Jeśli więc posiadasz np. hotel, masz możliwość skorzystania z automatyzacji na zewnątrz (baseny, tryskacze, bramy, panele słoneczne). W ten sposób zapewnisz swoim klientom bezpieczeństwo i komfort przy jednoczesnej oszczędności energii. Tak samo, jeśli chcesz zaadoptować system automatyki domowej do automatyzacji wnętrz (żaluzje, oświetlenie, temperatura, drzwi). System CASA-IA upraszcza zadania, inteligentnie kontrolując Twoje urządzenia.

Jak działa system ?

Rozwiązaniem automatyki domowej CASA-IA można nie tylko sterować zdalnie, ale także przeprowadzać analizy danych, aby dostosować ustawienia do własnych potrzeb. Aplikacja, dzięki której możesz zarządzać swoimi systemami, działa w oparciu o bezpieczną, szyfrowaną komunikację bezprzewodową. Tak więc ten intuicyjny i wydajny system uprości zarządzanie budynkiem, jednocześnie przyczyniając się do Twojego komfortu i oszczędzi Ci wszelkich kabli leżących w Twoim domu lub biurze..

Rozwiązanie automatyki domowej umożliwia zdalne zarządzanie wszystkimi systemami za pomocą smartfona

Zautomatyzuj swój dom lub firmę, wybierając rozwiązanie automatyki domowej

system automatyki domowej dla firmy przyszłości

Korzystaj z aplikacji na swoim smartfonie

jakie rozwiązanie automatyki domowej wybrać dla swojej firmy

Optymalizacja utrzymania systemów lokalnych

połączenie biurowe rozwiązanie automatyki domowej dla firm

Rozwiązanie automatyki domowej, które spełnia Twoje potrzeby

rozwiązanie automatyki domowej ogrzewanie elektryczne do domu i biura