Motorola ożywia swojego słynnego Razra w wersji ze składanym ekranem

Po kilku miesiącach plotek i przecieków, Motorola właśnie ogłosiła powrót w styczniu 2020 roku jednego ze swoich najlepiej sprzedających się telefonów, Razr, w unowocześnionej wersji i przede wszystkim ze składanym ekranem. Prawdziwa gwiazda swojej generacji, telefon wprowadzony na rynek w 2004 roku, ma klawiaturę i 2,2-calowy ekran LCD zastąpiony 6,2-calowym składanym plastikowym wyświetlaczem OLED, zachowując oryginalny design, który sprawił, że był tak udany. Oparta na systemie Android 9, następna generacja Motorola Razr zostanie wprowadzona na rynek na początku tego roku w USA za 1499 USD.

Motorola Razr powraca w wersji ze składanym ekranem

Motorola właśnie ogłosiła premierę Razr ze składanym ekranem na styczeń 2020 r.

Razr 2.0 różni się od innych składanych smartfonów, które już cechuje odwrócona konstrukcja. W rzeczywistości, gdy obecne i przyszłe modele podwoją swój rozmiar, noworodek Motoroli zgina się na pół, aby zmniejszyć swój rozmiar, podobnie jak jego klapa z przeszłości. Zachowuje również swoją tradycyjną grubą dolną ramkę, teraz wyposażoną w czujnik odcisków palców i port USB-C. Dzięki rozmiarowi 6,2 cala po rozłożeniu Razr plasuje się zatem wśród przeciętnych obecnych smartfonów dzięki plastikowemu ekranowi OLED o proporcjach 21:9, który po złożeniu mieści się w kieszeni, a jednocześnie oferuje drugi zewnętrzny panel OLED. , który pozwala przeglądać jego powiadomienia i korzystać z aparatu w trybie selfie bez konieczności rozkładania urządzenia. Podczas gdy składane ekrany wciąż budzą sceptycyzm co do ich niezawodności, Motorola stara się zapewnić trwałość swojego Flex View, popartą „latami doświadczenia” marki w zakresie ekranów OLED powlekanych plastikiem i kilkoma patentami dotyczącymi jakości opracowanymi we współpracy z macierzystym Lenovo. Spółka.

Motorola Razr: powrót cudownego dziecka

Motorola Razr powróci w wersji ze składanym ekranem w styczniu 2020 r.

W przeciwieństwie do 100% klasycznego zakładu podjętego przez Nokię z marketingiem swoich legendarnych 3310 lub 2710, Motorola oferuje tym razem zmodernizowaną wersję swojego Razra wydaną ponad piętnaście lat temu. Wygląda jednak na to, że producent skupił się bardziej na konstrukcji urządzenia niż na jego wydajności. Rzeczywiście, telefon zadowoli 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci rozszerzalnej i Snapdragon 710, wybrany przez markę, aby nie utrudniać zbytnio autonomii baterii 2510 mAh i ograniczać jej rozmiar. Projekt Razr zawdzięcza również powściągliwości pod względem aparatu z 16-megapikselowym aparatem..

Plastikowy, składany ekran OLED o przekątnej 6,2 cala

Motorola formalizuje pojawienie się Razr ze składanym ekranem na 2020 rok

Pomimo specyfikacji średniej klasy, Motorola Razr 2020 będzie sprzedawana w Stanach Zjednoczonych dopiero w styczniu przyszłego roku za 1499 USD, co nadal czyni go najtańszym składanym urządzeniem na rynku..

Motorola Razr 2020 nie jest obecnie planowana we Francji

Wersja Motorola Razr 2020 pojawi się w styczniu przyszłego roku ze składanym ekranem

Znajdź wszystkie nowości High-Tech w naszej kategorii Technews i na naszym oficjalne konto na Twitterze.