Motorola odsuwa nadejście nowego Razra

Po stworzeniu emulacji w sieciach i przemówieniu do wszystkich fanów starych technologii ogłoszeniem powrotu nowej generacji Razra, Motorola jest zmuszona uspokoić swój entuzjazm. W obliczu wyraźnie niedoszacowanego popytu amerykański producent właśnie zadeklarował konieczność przesunięcia kalendarza marketingowego swojego smartfona na późniejszy termin..

Motorola zmuszona do opóźnienia przyjazdu Razr

Motorola zapowiada, że ​​będzie musiała przesunąć rozpoczęcie przedsprzedaży swojej nowej razr

Podczas gdy zamówienia na Razr zostały zaplanowane na 26 grudnia, a ich dostawa nastąpi w styczniu, Motorola jest zmuszona do przedłużenia terminu. Wspomniana marka była sama zaskoczona entuzjazmem publiczności dla swojego smartfona. O ile pierwotna wersja składanego telefonu wydana w 2004 roku już wtedy odniosła wielki sukces i stała się nawet prawdziwym modowym dodatkiem, to jej producent Motorola nie spodziewał się powtórzyć takiego sukcesu komercyjnego 15 lat później..

Motorola Razr ofiarą popytu

Premiera nowego Razra Motoroli przełożona z powodu zbyt dużego popytu

Zapowiedziany w zeszłym miesiącu Razr stworzył buzz w nowej, zmodernizowanej wersji. Wyposażony w 6,2-calowy składany ekran, pierwszy w tej marce, zachował jednak swój oryginalny design, który był tak udany w przeszłości. Drugi wyświetlacz zewnętrzny ze szkła OLED „QuickView” o przekątnej 2,7 cala, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci przekonałby wielu nostalgicznych za marką, pomimo reklamowanej ceny sprzedaży przekraczającej 1500 USD.

Zamówienia w przedsprzedaży przełożone

W obliczu nieoczekiwanego sukcesu nowego Razra Motorola zmuszona była przesunąć harmonogram premier

W obliczu większego popytu niż oczekiwano, Motorola musiała więc w końcu zmierzyć się z faktami i w ostatniej chwili ogłosić, że zamówienia przedpremierowe, które mają się rozpocząć w ten czwartek, zostaną przełożone, bez określenia terminu ani daty. Decyzja, która wydaje się być motywowana chęcią nie rozczarowania przyszłych nabywców, którzy prawdopodobnie byliby rozczarowani, gdyby mieli do czynienia z niezapowiedzianą niedostępnością w sklepie. Dlatego amerykańska marka wolała ogłosić zmianę w kalendarzu: „Po ogłoszeniu w listopadzie ubiegłego roku nowa Motorola Razr wzbudziła niespotykany dotąd entuzjazm i zainteresowanie konsumentów. Popyt był wysoki iw rezultacie szybko przekroczył oczekiwania podażowe. Dlatego Motorola postanowiła dostosować harmonogram przedsprzedaży i uruchomienia Razr, aby lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie klientów. Obecnie pracujemy nad określeniem odpowiedniej ilości i harmonogramu, aby zapewnić jak największej liczbie osób dostęp do Razr zaraz po jego uruchomieniu. Nie przewidujemy żadnych istotnych zmian w stosunku do wcześniej ogłoszonego harmonogramu dostępności. “

Nieoczekiwany sukces

Przedsprzedaż nowego Razr Motoroli przesunięta na późniejszy termin ze względu na większy niż oczekiwano sukces