Marshall wprowadza dwa nowe przenośne głośniki, Tufton i Stockwell II

Marshall, słynna amerykańska firma wzmacniająca, a obecnie przenośne audio, ogłosiła rozszerzenie swojej linii przenośnych głośników w stylu retro o dwa nowe modele. Podobnie jak ich poprzednicy Stockwell I i Killburn I i II, nowe głośniki bezprzewodowe Stockwell II i Tufton mają styl vintage i konfigurację bezprzewodową bliską marce, ale różnią się pionowym formatem, w odwrotności starych modeli, które są ze swej strony zorientowane poziomo.

Marshall prezentuje swoje dwa nowe przenośne głośniki bluetooth, Tufton i Stockwell II

przenośny głośnik, pomysł marszałka w ciąży, technews i gadżety

Dzięki sześciogodzinnej pracy na baterii ogłoszonej przez Marshalla, Tufton oferuje mocny dźwięk i bas. Przenośny głośnik, ale o bardziej imponujących wymiarach, wyposażony w wodoodporną obudowę, co pozwala na kilka wycieczek w plener.

Tufton, najnowszy głośnik bluetooth firmy Marshall

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth, technews Marshall Tufton, pomysł na głośnik nowej generacji

Jego kuzyn, nowy Stockwell II, ma rozsądniejszy rozmiar zbliżony do iPada Mini, mimo że jest grubszy. Wbudowany ze swojej strony akumulator o żywotności czterech godzin, jego mniejszy rozmiar jest odczuwalny w odtwarzaniu dźwięku, który jest bardziej skromny niż w przypadku Tuftona, ograniczając go do bardziej intymnej konfiguracji, jak w końcu większość głośników..

Nowa wersja przenośnego głośnika Marshall Stockwell II

obraz nowego przenośnego bezprzewodowego głośnika bluetooth Marshall Stockwell 2

Oba mają wtyczkę 3,5 mm i połączenie bezprzewodowe Bluetooth, jednak nie są kompatybilne z asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant i Amazon Alexa. Cieszący się schludnym wykończeniem, a przede wszystkim retro designem, który przyczynił się do sukcesu produktów Marshall, a w szczególności kasków Major I, II & III, te dwa nowe głośniki plasują się zatem na dość wysokiej skali cenowej. Sprzedane za 249 euro za Stockwella II i za 399 euro za dużego Tuftona, ostatnie dwa od amerykańskiej marki to znacząca inwestycja dla każdego, kto chce sobie pozwolić na głośnik na kolejne wieczory na plaży.

Marshall Stockwell ii

zdjęcie nowego przenośnego bezprzewodowego głośnika bluetooth Marshall Stockwell 2