Marka Beats by Dre przedstawia nowe słuchawki Powerbeats Pro

Po wprowadzeniu na rynek nowych słuchawek bezprzewodowych AirPods 2.0, Apple ogłasza wydanie Powerbeats Pro, pierwszego tego typu produktu od swojej spółki zależnej Beats. Te nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, dostępne w maju w cenie około 250 euro, sygnowane marką początkowo stworzoną przez Dr Dre, wydają się zagorzałymi konkurentami popularnych Apple AirPods. Doskonała autonomia, filtr szumów i staranna ergonomia, zawierają również chip H1, podobny do tego, który jest wyposażony w ich kuzynów, umożliwiający korzystanie z asystenta głosowego „Hej Siri” oraz szybsze parowanie z terminalami Apple.

Powerbeats Pro będzie dostępny w czterech kolorach

Beats by Dre wraz z Apple wprowadza nowe bezprzewodowe słuchawki Powerbeats Pro w różnych kolorach

Jeśli zestawy słuchawkowe bluetooth Powerbeats cieszą się ogromnym sukcesem, w szczególności ze względu na ich konstrukcję idealną do biegania, nowy model marki Pro idzie dalej, eliminując kabel łączący oba elementy, zachowując jednocześnie design zbliżony do wersji klasycznej. 23% mniejsze i 17% lżejsze, Powerbeats Pro są dostępne w różnych kolorach, od czarnego do białego, zielonego i niebieskiego..

Nowe Powerbeats Pro są o 23% mniejsze i 17% lżejsze od klasycznej wersji

Beat przedstawia nowe bezprzewodowe słuchawki Powerbeats Pro z dziewięcioma godzinami pracy na baterii

Oferując zwiększoną żywotność baterii do dziewięciu godzin użytkowania zgodnie z danymi dostarczonymi przez producenta, Powerbeats Pro przewyższa pod tym względem wielu swoich konkurentów, w tym AirPods. Jednak chociaż etui ładujące posiada również dodatkowe 15 godzin, a tym samym umożliwia intensywne użytkowanie do 24 godzin, nie ma technologii bezprzewodowej QI tego ostatniego. Kolejną atrakcją Powerbeats Pro jest ergonomia, zaprojektowana pod kątem odporności na wodę i pot, dzięki czemu są stabilne i wygodne. Całość kojarzy się z przemyślanym pudełkiem akustycznym i ozdobionym pakietem czterech końcówek dopasowujących się do każdego typu uszu..

Ergonomia zaprojektowana z myślą o zaawansowanych zastosowaniach sportowych

Nowe słuchawki Powerbeats Pro firmy Beats By Dre z dziewięcioma godzinami pracy na baterii i zaawansowaną ergonomią

Wyposażone w uproszczone przyciski głośności i zmiany ścieżki, Powerbeats Pro są również wyposażone w czujniki ruchu umożliwiające automatyczne przejście w stan gotowości po pewnym momencie bezczynności, a także system, który zatrzymuje muzykę po zdjęciu jednej z dwóch słuchawek. Niezależne od siebie, mają własne połączenie i mogą być używane niezależnie, na przykład podczas rozmowy.

Jeśli pomimo znacznie wyższej ceny sprzedaży wydają się godnymi uwagi konkurentami AirPods, te nowe Powerbeats Pro są prezentowane przez Apple jako produkt uzupełniający, przeznaczony do bardziej sportowego i mniej swobodnego użytku niż flagowe słuchawki tej marki..

Powerbeats Pro Beats by Dre (249 €) VS. Apple Airpods 2 (179 €)

Słuchawki Powerbeats Pro Beats by Dr będą dostępne od maja 201c za 249 euro