Mac Pro firmy Apple pojawi się w grudniu

Po premierze w czerwcu ubiegłego roku nowy komputer stacjonarny Apple Mac Pro, oczekiwany przez głównie profesjonalnych klientów, biorąc pod uwagę jego zasięg i cenę sprzedaży, będzie dostępny w grudniu przyszłego roku. Pierwotnie ogłoszony na jesień, ten, który już otrzymał przydomek tarka do sera ze względu na projekt jego jednostki centralnej, w końcu pojawi się na krótko przed Bożym Narodzeniem; Ponieważ koniec jesieni przypada na 21 grudnia, firma z Cupertino faktycznie mogła dotrzymać obietnicy.

Apple planuje pojawienie się nowego Maca Pro na grudzień

Apple ogłasza, że ​​Mac Pro 2019 ukaże się w końcu w grudniu

Po otrzymaniu pozwolenia na dopuszczenie do obrotu przez amerykański FCC i rozesłaniu go już do kilku starannie dobranych wpływowych osób, należy wkrótce złożyć przedpremierowe zamówienie komputera Mac Pro i ekranu Pro Display XDR, aby towarzyszyć pojawieniu się długo oczekiwanego nowego MacBook Pro 16″ dzisiaj.

Apple może jednak wkrótce uruchomić zamówienia przedpremierowe na swoje wyświetlacze Mac Pro i Pro Display XDR.

Apple ogłasza pojawienie się nowego Maca Pro w cenie 6000 USD i ekranu XDR na grudzień

Jeśli Apple nie poda szczegółów co do dokładnej daty wprowadzenia na rynek swojego Maca Pro, marka Apple chciała wyjaśnić techniczną wydajność urządzenia. Rzeczywiście, podczas gdy prezentacja z grudnia zapowiadała potrójne zarządzanie strumieniami 8K, rzecznik firmy twierdzi teraz, że ten nowy komputer powinien być w stanie obsłużyć dwa razy więcej lub sześć jednoczesnych strumieni..

Apple Mac Pro, wysokiej klasy komputer oczekiwany przez profesjonalistów

Nowy Mac Pro 2019 firmy Apple zostanie wprowadzony na rynek w grudniu

@techcrunch.com

Ukierunkowany na wymagającą klientelę i specyficzne potrzeby, Mac Pro zachowuje swój status jako wysokiej klasy, a nawet prestiżowej maszyny, wystawiając skromną sumę 5999 USD za wieżę i 4999 USD za towarzyszący mu ekran Pro Display XDR. Zestaw ruletek będzie również oferowany jako opcja, za cenę wciąż nieznaną..

Mac Pro za 5999 USD i jego ekran Pro Display XDR o wartości 4999 USD

Apple wprowadzi w grudniu nowy wyświetlacz Mac Pro za 5999 USD i wyświetlacz Pro Display XDR za 4999 USD

Znajdź wszystkie aktualności Apple i High-Tech w naszej kategorii Technews i na naszym oficjalne konto na Twitterze.