Kultowe bajki Marvela mogą trafić na Disney +

Disney Plus, długo oczekiwana platforma streamingowa marki, której premiera zaplanowana jest na 12 listopada, może zawierać kilka kultowych kreskówek z uniwersum Marvela. Dostrzeżona przez niektórych użytkowników wersji próbnej w Holandii aktualizacja katalogu programu sugerowałaby listę nowych tytułów z serii Spider-man, Hulk, a nawet Iron Man. Wiadomości przekazywane przez amatorskie konto na Twitterze Disney + Updates powinny zachwycić fanów superbohaterów, a w szczególności najbardziej nostalgicznych z nich, większość kreskówek z lat 80. i 90. Na razie ograniczona do holenderskiej publiczności, międzynarodowa publikacja ma nie został potwierdzony.

Disney + może wkrótce zaoferować kilka kreskówek Marvela z lat 80. i 90.

Disney + mógłby wymyślić listę kreskówek Marvela z lat 80. i 90.

X-Men (1992), Spider-Man (1994), Spider-Woman (1979), Spider-Man (1981), Spider-Man i jego niesamowici przyjaciele, Iron Man (1994), Fantastyczna Czwórka (1994), L ‘ Incredible Hulk, Silver Surfer i Spider-Man Unlimited to jedne z tych komiksów Marvela, które usługa SVoD Disney + przygotowuje się do zaoferowania swoim przyszłym klientom, oprócz wielu już zapowiedzianych przeróbek.

Spider-Man i inne Marvel z lat 90. już wkrótce na SVod na Disney +

Kreskówki Marvela z lat 90. Spider-Man i Iron Man mogą pojawić się w Disney +

Podczas gdy między Apple a Disneyem toczy się tytaniczna walka o przyszłość Spider-Mana, a Bob Iger, szef Disneya, postanowił opuścić zarząd Apple, w którym pełnił funkcję, bitwa strumieniowa trwa cały nowy wymiar, ponieważ daty premiery dwóch przyszłych konkurentów Netflix zbliżają się szybko.

Po ogłoszeniu kilku przeróbek Disney+ wyraźnie gra w kartę nostalgii

Holenderscy użytkownicy odkryli listę kreskówek Marvela z lat 80. i 90. w katalogu Disney + Holandia

1 listopada dla Apple TV+ i 12 listopada dla Disney+, pojawienie się dwóch nowych graczy na czerwonym rynku N-led nadal wywołuje wyścig o ekskluzywność i zawartość. Jeśli obie firmy publikują niższą cenę niż Netflix, walka skupia się głównie na emitowanym materiale, marka Apple wciąż jest daleka od konkurowania z Disneyem i katalogiem licencji oraz programów historycznych z jego długiej przeszłości jako król rozrywki.

Walka o katalogi toczy się między Apple a Disneyem

Disney Plus stawia na nostalgię, zwiększając liczbę przeróbek i wkrótce emitując kreskówki Marvela z lat 80. i 90.