Harley-Davidson prezentuje prototypowe rowery elektryczne

Po zaprezentowaniu swojego pierwszego motocykla elektrycznego, LiveWire, kultowa marka błyszczącego sprzętu wyprodukowanego w USA, właśnie zaprezentowała swój przyszły projekt, rower elektryczny. Rzeczywiście, Harley-Davidson przygląda się z coraz większym naciskiem na czyste modele pojazdów, zwłaszcza w przypadku przyszłej gamy rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Zapowiadana od kilku miesięcy za pośrednictwem oficjalnych zdjęć komunikowanych przez amerykańską markę, kolekcja w końcu ujawnia się w ciele.

Harley-Davidson przedstawia prawdopodobną linię rowerów elektrycznych

Po opublikowaniu zdjęć firma Harley-Davidson zaprezentowała swoje prototypowe rowery elektryczne podczas Milan Motorcycle Show

@ Harley Davidson

Ta kolekcja motocykli elektrycznych marki Harley-Davidson, których nazwy wciąż nie są znane, była jeszcze na etapie prototypu, została zaprezentowana na pokazie jednośladów EICMA w Mediolanie. Chociaż producent samochodów zapowiada potencjalne uruchomienie produkcji w 2020 r., twierdzi jednak, że nadal „jest w trakcie oceny możliwości rynkowych i finalizowania szczegółów projektu”..

Motocykle Harley-Davidson wciąż finalizowane

Harley-Davidson zaprezentował w Mediolanie trzy prototypy swoich przyszłych rowerów elektrycznych

@ Harley Davidson

Ta przyszła gama motocykli elektrycznych Harley-Davidson jest dostępna w trzech modelach typu MTB, różniących się między sobą centralną belką ramy, czasem prostym w stylu „męskim”, czasem nachylonym jak rowery damskie lub nie. -istnieje w celu ułatwienia kroku. Pokazane w kolorach czarnym, czarno-białym i szaro-pomarańczowym, te trzy wysokiej klasy rowery nowej generacji wydają się być wyposażone w przekładnię pasową, hamulce tarczowe, silnik elektryczny umieszczony w korbie i wymienny akumulator. rama.

Harley-Davidson zaprezentował swoje trio stylowych motocykli terenowych

Marka motocykli Harley-Davidson zaprezentowała swoje trzy motocykle elektryczne jeszcze na etapie prototypu

@ Harley Davidson

Poza kilkoma zdjęciami i włoską prezentacją, Harley-Davidson nie skomentował parametrów technicznych swoich maszyn na pedały, których ostateczna wersja może jeszcze różnić się od zaprezentowanej tutaj. W związku z tym nie przekazano żadnych informacji o mocy silnika akumulatora, jego autonomii, a nawet przedziale cenowym..

Harley-Davidson ma nadzieję, że rozpocznie produkcję swoich e-rowerów już w 2020 roku

Harley-Davidson zaprezentował swoje rowery elektryczne na pokazie jednośladów w Mediolanie

Na dynamicznie rozwijającym się rynku e-rowerów, który ma osiągnąć 40 milionów sprzedanych egzemplarzy do 2023 r., wielu producentów samochodów, wraz z innymi, bardziej wyspecjalizowanymi producentami, przygląda się obecnie temu nowemu zjawisku społecznemu. Poważna i obiecująca perspektywa rozwoju, która już pobudziła inne potomstwo amerykańskiej motoryzacji, General Motors, wprowadziła na rynek własną gamę składanych rowerów pomocniczych.

Pomimo prezentacji swoich prototypów rowerów elektrycznych, Harley-Davidson nie przekazał informacji na ich temat

@elektrek.co

Znajdź wszystkie najnowsze wiadomości na naszej stronie oficjalne konto na Twitterze.