Ford Mustang Mach-E zostaje potajemnie ujawniony

O ile najnowszy pojazd elektryczny amerykańskiej marki Ford ma zostać zaprezentowany dopiero 17 listopada, to właśnie pojawiły się pewne informacje na jego temat, a przede wszystkim jego nazwa. Od dawna określany jako projekt „Mach 1” w fazie projektowania, elektryczny SUV wyprodukowany w USA w końcu przyjmie nazwę Mustang Mach-E. Zaplanowany na dostawę w 2020 r. za szacunkową cenę 50 000 USD, sportowy samochód elektryczny jest określany przez producenta jako „wyjątkowy pojazd przygotowany na nadchodzącą nową erę”.

Mustang Mach-E potajemnie ujawniony

Na stronie autoblog pojawiły się pierwsze zdjęcia elektrycznego Forda Mustanga Mach-E

Ten nowy Mustang Mach-E zostanie zatem zaprezentowany publiczności na Los Angeles Auto Show w najbliższą niedzielę, zanim Ford otworzy przedsprzedaż w ramach specjalnej wersji „First Edition” w zamian za zwrotną zaliczkę w wysokości 500 USD. Ale o ile samochód był potajemnie oglądany podczas różnych testów przeprowadzonych przez producenta w dziwnym wykończeniu, przypominającym geometryczny kamuflaż, dziennikarze Autobloga uwieczniliby i zamieścili pierwsze zdjęcia tego, jak ten Mustang Mach-E powinien wyglądać. oczekiwany. Obdarzony hojnymi krzywiznami pojazd jest ozdobiony tymi ujęciami czerwoną farbą, jego emblematycznym galopującym koniem, tyłem typu coupe ozdobionym tradycyjnym tryptykowym zestawem świateł. Wnętrze jest minimalistyczne i dyskretne, z centralnym tabletem z ekranem dotykowym, jak wiele innych pojazdów elektrycznych..

Mustang Mach-E zostanie oficjalnie zaprezentowany 17 listopada w Los Angeles

Przed 17 listopada premiera Forda Mustanga Mach-E została ujawniona online

Podczas gdy Ford wcześniej obiecywał znaczny zasięg 600 km, zdjęcia, o których mowa, oferowałyby 480 przy pełnym naładowaniu, podczas gdy akumulator pozwalałby na pokonanie 75 kilometrów przy ładowaniu zaledwie 10 minut. Wyposażony w napęd na tylne koła RWD, Mustang Mach-E powinien być również w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w mniej niż trzy sekundy..

480 kilometrów zasięgu i od 0 do 100 km/h w mniej niż trzy sekundy

Strona Autoblog ujawniła pierwsze zdjęcia i specyfikacje elektrycznego Mustanga Mach-E, które pojawią się 17 listopada.

Ten Mustang Mach-E powinien zatem być jednym z flagowych modeli nowej strategii Forda polegającej na zelektryfikowaniu całego swojego asortymentu poprzez znaczną inwestycję w wysokości 11 miliardów dolarów. W programie projektu pickup w wersji elektrycznej F-150, który niedługo powinien zostać dodany do katalogu amerykańskiego producenta. Ten ostatni zapowiedział również przygotowanie kolejnego SUV-a zaprojektowanego we współpracy ze start-upem Rivian, a także produkcję kolejnego pojazdu za pośrednictwem modułowej platformy EV niemieckiego Volkswagena.

Mustang Mach-E: Top of List w długiej linii nadchodzących pojazdów elektrycznych Forda

Podczas gdy zostanie zaprezentowany 17 listopada w Los Angeles, zaprezentowano pierwsze zdjęcia elektrycznego Mustanga Mach-E

Znajdź wszystkie aktualności High-Tech i Auto w naszej kategorii Technews i na naszym oficjalne konto na Twitterze.