Darmowa gra każdego dnia z nową platformą Medytacje

W 2019 roku pojawia się nowy program uruchamiający mini-gry. Oferuje on krótkie gry z różnych gatunków. Każda gra zajmie około pięciu minut.

31 grudnia 2018 r. Rami Ismail, współzałożyciel niezależnego studia Vlambeer, ogłosił na swoim koncie na Twitterze uruchomienie nowej platformy do gier o nazwie Meditations. Nowy program uruchamiający gatunek jest przeznaczony dla osób, które lubią się odstresować podczas grania w minigry online. Zespół Meditations twierdzi, że jest to zbiór 365 „małych, eksperymentalnych i minimalistycznych” mikrogier, z których każda będzie dostępna tylko przez 24 godziny..

Medytacje: nowa platforma mini-gier na odstresowanie

pobierz darmowe mini gry, launcher do codziennych mikro gier, gry Medytacje 2019, mini gry online

Twórca Rami Ismail dzieli się w mediach społecznościowych, że zainspirował go do tego projektu po zagraniu w grę o nazwie Tempres. „Pewnego poranka w 2017 roku zagrałem w małą grę, która sprawiła, że ​​żałowałem, że nie będę codziennie przez cały rok mieć nowej mini-gry” – wyjaśnia. Tak więc Rami gromadzi zespół setek programistów i każdy z nich zaprasza ich do stworzenia małej gry. „Pomysł polegał na stworzeniu pewnego rodzaju medytacji, refleksji lub urzekania konkretnej chwili. “

Jego twórca Rami Ismail powierza projekt zespołowi ponad 350 programistów

Meditations online minigame launcher, fot. Rami Ismail, twórca Meditations, platforma minigier 2019

Aby rozpocząć tę nową przygodę z grami, po prostu pobierz darmowy program uruchamiający z gry medytacyjne. Wtedy każdego dnia po zalogowaniu znajdziesz nową grę. Launcher będzie się odświeżał codziennie o północy GMT.

Gry medytacyjne są zaprojektowane tak, aby można je było ukończyć w około pięć minut. Każda gra reprezentuje pomysł i wybór jej projektanta. Od tego czasu mini-gierkom towarzyszy tekst „służący jako medytacja, odwrócenie uwagi, lekcja lub inspiracja na cały dzień”.

Na Twitterze Rami Ismail zapowiada, że ​​tytuły gier będą poruszały różne aktualne i kulturowe tematy: życie, stratę, depresję, lęk itp. „Niektóre gry będą jak rodzaj lekkiej medytacji, inne będą smutne i trudne…”

Program uruchamiający Medytacje jest bezpłatny i codziennie oferuje nową grę

krótka wyrzutnia mikro-gier online, jakie gry odstresować, platforma gier online Meditations by Rami Ismail

Rick Hoppmann, jeden z deweloperów, który brał udział w tworzeniu minigier, ujawnia ekran swojej gry

tworzyć mini-gry online, codzienną platformę do krótkich gier, program Meditations Launcher 2019, gra Ricka Hoppmanna dla Meditations

Pierwsza gra na platformie nosi nazwę Tempres od gry, która zainspirowała twórcę Remika. Gra polega na naciśnięciu spacji i obserwowaniu wzrostu licznika. Ponieważ jednak gry będą dostępne tylko przez jeden dzień, jeśli przegapisz grę, nie będzie można w nią grać w ciągu roku. Ale w niektórych przypadkach będzie można go znaleźć w innej witrynie, jeśli jego programista zdecyduje się go udostępnić..

Zbiór setek gier z różnych gatunków zapewniających codzienne niespodzianki dla graczy

jaka platforma do krótkich gier online, launcher Meditations 2019, twórca codziennych mini-gier Rami Ismail