Asystent głosowy Alexa kompatybilny z Apple Music

Teraz abonenci Apple Music w USA będą mogli kontrolować swoje utwory na głośnikach Echo.

Pod koniec listopada Amazon ogłosił partnerstwo z Apple Music. Dwa tygodnie później w ustawieniach muzycznych głośników Echo pojawił się serwis streamingowy na Alexie. Wdrażanie tej funkcji w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się na kilka dni przed terminem: 17 grudnia. Teraz Apple Music znajduje się na liście usług przesyłania strumieniowego na Alexa, która obejmuje już Spotify, Tidal, Deezer, Amazon i Pandora..

Apple Music jest już kompatybilny z Alexą w Stanach Zjednoczonych

Aktywowane głosem inteligentne urządzenie Amazon Alexa, głośnik Amazon zgodny z Apple Music

Sojusz między Amazonem i Apple umożliwia użytkownikom słuchanie ulubionej muzyki na głośnikach Echo bez nawiązywania połączenia Bluetooth. Aby Alexa odtwarzała utwory Apple Music, po prostu zaloguj się do aplikacji iOS / Android i połącz swoje konto Apple. Opcja dostępna w Ustawieniach > Muzyka. Możliwe jest również ustawienie Apple Music jako domyślnego źródła biblioteki muzycznej. Umożliwi to wykonanie polecenia głosowego bez określania nazwy usługi, której chcesz użyć..

Po zalogowaniu Alexa będzie miała dostęp do Twojej osobistej biblioteki, w tym do utworzonych list odtwarzania. Abonenci będą mogli posłuchać ulubionej piosenki lub playlisty. Inteligentne urządzenie oferuje również opcję ustawiania alarmów do muzyki, która współpracuje z Apple Music. Użytkownicy głośników Echo będą również mogli zautomatyzować niektóre działania za pomocą funkcji rutyn..

Sojusz między Amazonem i Apple oznacza koniec 2018 roku

nowy iPhone 2018, gadżety przyszłości, inteligentne urządzenia ze sterowaniem głosowym, umowa Amazon i Apple

Obecnie tylko głośniki Echo mogą odtwarzać utwory z Apple Music. Jeden z influencerów w społeczności technologicznej 9to5Mac zwraca uwagę, że pozostałe urządzenia współpracujące z Alexą, takie jak Sonos One i echosonda Polk Audio Command, nie obsługują jeszcze przesyłania strumieniowego Apple.

Niektórych funkcji dostępnych w Apple HomePod wciąż brakuje w Alexie. Nie można jeszcze dodać do biblioteki utworu przesyłanego strumieniowo przez Apple Music na Echo. Użytkownicy nie mogą również słuchać muzyki dodanej ręcznie do Apple Music.

Tylko głośniki Echo współpracują z Apple Music

Model głośnomówiący Amazon, gadżet do sterowania głosem Alexa, osobisty asystent Amazon online

Inteligentny głośnik Alexa pojawił się na rynku technologicznym w listopadzie 2014 roku. Od czerwca 2018 roku głośniki Echo są już dostępne we Francji. Urządzenie aktywowane głosem może przekazywać informacje lub wykonywać polecenia. Wśród jego funkcji: słuchanie muzyki, zarządzanie powiązanymi urządzeniami, wykonywanie połączeń, zarządzanie kalendarzem lub listą rzeczy do zrobienia. Cena takiego inteligentnego asystenta waha się od 59,99 € do 149,99 € w zależności od daty premiery..

Inteligentne urządzenia Amazona dostępne we Francji od czerwca 2018 r.

zaawansowane technologicznie akcesoria do słuchania muzyki, inteligentne urządzenie Amazon, Alexa kompatybilna z Apple

Czy urządzenia aktywowane głosem to gadżety przyszłości? ?

Inteligentny głośnik Amazon, urządzenie Alexa najnowszej generacji, model inteligentnego osobistego asystenta online