Apple przedstawia nową generację swoich słuchawek AirPods

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego iPada Mini 5 i Air 2019, a także najnowszych komputerów IMac, firma Apple ogłosiła właśnie pojawienie się nowej generacji słuchawek bezprzewodowych AirPods, dwa lata po ich pierwszym i popularnym sukcesie. Te akcesoria wewnątrzgałkowe 2.0 są teraz wyposażone w opcjonalny futerał do ładowania bezprzewodowego i nowy chip H1, zastępujący poprzedni w1 i oferujący dłuższą żywotność baterii. Wirtualny asystent „Hej Siri” jest również w grze.

Apple przedstawia nowe bezprzewodowe słuchawki AirPods

zdjęcie nowych słuchawek AirPods 2 zaprezentowanych przez Apple i sprzedawanych z etui do ładowania bezprzewodowego

Ta nowa generacja AirPods zachowuje tę samą konstrukcję, co jej poprzednicy i jest wyposażona albo w standardowe etui ładujące, albo w nowy model bezprzewodowy kompatybilny z Qi i błyskawicami, ze wskaźnikiem LED stanu naładowania baterii. Apple oferuje również zakup tego drugiego, kompatybilnego z powierzchnią ładującą AirPower prezentowaną w momencie premiery iPhone’a X i kompatybilnego z Apple Watch.

AirPods 2.0 są teraz dostępne z opcjonalnym etui bezprzewodowym

Nowe słuchawki Apple AirPods są sprzedawane z bezprzewodową ładowarką w cenie 229 euro

Według marki Apple, nowy chip H1 wyposażony w te nowe AirPods 2.0 wykazuje lepszą wydajność niż W1, z Apple Watch i który do tej pory był wyposażony w pierwszą generację. Czas rozmowy jest następnie zwiększany o 50% przez łączny czas trwania skrócony do dwóch godzin, podczas gdy czas oczekiwania zostaje skrócony o 30%. Oceniana jest również jakość mikrofonu, a także czas połączenia i parowania z urządzeniami. Wyposażone w Bluetooth piątej generacji, te nowe słuchawki są również kompatybilne z „Hej, Siri”, wirtualnym asystentem oferowanym już w innych produktach marki.

AirPods 2.0 są wyposażone w nowy układ H1 o doskonałej wydajności

AirPods nowej generacji firmy Apple są wyposażone w chip H1, który zapewnia lepszą żywotność baterii

Te AirPods nowej generacji będą zatem dostępne w dwóch różnych cenach w zależności od wybranego modelu obudowy, 179 € za standard i 229 € za nową wersję bezprzewodową. Pamiętaj, że użytkownicy AirPods 1.0 będą również mogli kupić to nowe bezprzewodowe pudełko, sprzedawane samodzielnie za 89 euro. Podobnie jak w przypadku nowo zaprezentowanych komputerów IMac, firma Apple zdecydowała się zachować swój cennik i nie podnosić cen, pomimo doskonałej wydajności swoich nowych produktów..

Apple nie podniósł cen swoich nowych produktów

Nowe Apple AirPods mają lepsze połączenie i żywotność baterii niż pierwsza generacja