Jak zorganizować wieczór kawalerski w 4 krokach?

Masz trudne zadanie zorganizowania czyjegoś EVG. Teraz czas pomyśleć o organizacji, bo na letnie wesele tego typu impreza planowana jest na koniec wiosny. Aby impreza odniosła sukces, musisz zaplanować weekend, a to wymaga trochę wyprzedzenia, aby upewnić się, że wszyscy są dostępni. Oto jak to zrobić w 5 krokach. 

Pomysł jak zorganizować wieczór kawalerski

Jak bawić się w grupie, zorganizować wieczór kawalerski dla swojego najlepszego przyjaciela

Udostępnij wszystkich

Marzeniem każdej przyszłej panny młodej jest spędzenie szalonego wieczoru ze wszystkimi bliskimi i przyjaciółmi. Dlatego z niecierpliwością czekają na wieczór kawalerski i wybierają świadka, który będzie w stanie to zrobić właściwie. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest skontaktowanie się z gośćmi w celu uzgodnienia wybór daty. Ewentualnie zaproponuj kilka weekendów i zatwierdź ten, w którym jest najwięcej wolnych osób. W tym celu istnieją narzędzia, takie jak kwestionariusze Doodle lub Google, które są bardzo skuteczne..

Wybór daty – upewnij się, że wszyscy są dostępni

Kalendarz do zaplanowania przygody, pomysł na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego

Uzupełnij pomysły na animacje

To najzabawniejsza częśćorganizacja wieczoru kawalerskiego. Zacznij od poproszenia gości o łowienie pomysłów i próbowanie tego, co ludzie chcieliby robić w ten weekend. Na początek znajdź dobry pomysł zabawny kostium dla przyszłego pana młodego dziać się strona internetowego sklepu z kostiumami. Możesz także znaleźć akcesoria i stroje dla reszty zespołu, takie jak okulary, peruki lub wszelkiego rodzaju zabawne przedmioty.

Oryginalny pomysł na animację – wybór zabawnego kostiumu dla przyszłego pana młodego 

Zdjęcie wieczoru ananasowego, zabawny obrazek na wieczór kawalerski, fajny pomysł na zorganizowanie wieczoru z przyjaciółmi

Następnie wyobraź sobie kilka rodzajów zajęć do wykonania przez cały weekend. Po pierwsze, są działania zespołowe, które pomagają zapewnić, że wszyscy goście poznają się nawzajem. Może to być na przykład gra ucieczki, zadanie laserowe lub poranny paintball. Następnie zaproponuj, że zrobisz coś fajnego z panem młodym, jak na przykład sesja depilacji, zamaskowany spacer po ulicy. Daj mu zabawne małe wyzwania do wykonania. Zaplanuj również zajęcia wieczorem w porze posiłku lub podczas imprezy. Następnego dnia znajdź bardziej relaksującą aktywność, ale mimo wszystko zmianę scenerii. Na przykład, jeśli zdecydujesz sięzorganizuj ten wieczór kawalerski na wybrzeżu możesz na przykład zaoferować wycieczkę żeglarską. W Internecie z łatwością znajdziesz pomysły i opinie, które pomogą Ci w dokonywaniu wyborów. 

Zajęcia zespołowe – zorganizuj fajny wieczór panieński dla wszystkich

Pracuj w zespole i baw się w zespole, jak zorganizować wieczór kawalerski

Zbierz budżet

Teraz, gdy już znalazłeś miejsce i zaplanowałeś zajęcia na dany dzień, będziesz musiał zaplanować weekend. Będziesz wtedy miał trudne zadanie zebrania wszystkich dostępnych funduszy na zorganizowanie EVG. W zależności od działań, lokalizacji czy liczby gości wymaga to większego lub mniejszego budżetu. Jest na to kilka możliwości. Na początek możemy po prostu poprosić gości o bezpośredni transfer. Następnie możemy wezwać organizatora, który zajmie się częścią finansową. Wreszcie możemy również zarządzać budżetem za pomocą garnek w Internecie.

Wieczór z przyjaciółmi – wspólna zabawa

Wieczór przy ognisku na plaży, zdjęcie znajomych bawiących się przy zachodzie słońca nad morzem, organizacja wieczoru kawalerskiego