Jakie trendy w zastawie stołowej na 2020 rok?

Na większości blogów specjalizujących się w projektowaniu i dekoracji można przeczytać wiele tematów dotyczących wykładzin, mebli, przedmiotów dekoracyjnych, a nawet pościeli. Niewiele mówimy o potrawach, choć temat jest bardzo ciekawy. Również tutaj projektanci podążają za trendami w zakresie usług projektowych, które są zarówno estetyczne, jak i modne. Nadszedł czas, aby rzucić okiem na to, co w tej chwili jest najlepsze.

Skoncentruj się na kluczowych trendach dla zastawy stołowej w 2020 roku

pomysł na przechowywanie na ścianie naczyń kuchennych, organizacja zastawy kuchennej na ciemnej drewnianej półce

Dziwaczny styl

Lubisz projekt „Pop Art” i gromadzisz niesamowite przedmioty w swoim domu. Kolor i oryginalność Cię nie przerażają, a ściany Twojego mieszkania czy domu nie są zjednoczone, lecz pokryte dziełami artysty „Street Art”. Twój stół w salonie jest zrobiony z ułożonych klocków Lego i tego szukaszoryginalny akcent dodatkowo zaskoczyć swoich gości. Nadszedł czas, aby spróbować znajdź projektanta i oryginalną zastawę stołową w Internecie. W wyspecjalizowanych sklepach znajdziesz talerze z wzorami zupełnie nietypowe lub nietypowe kształty. Znajdziemy w szczególności kolekcję Wild Dining, w której nasi przyjaciele zwierząt znajdują się w bardzo zabawnych sytuacjach !

Zaskocz swoich gości oryginalną zastawą stołową ze zwierzęcym wzorem

białe okrągłe modele talerzy z wzorami zwierzęcymi, nowoczesny trend w projektowaniu zastawy stołowej ze zdjęciami zwierząt

Efekt rustykalny

Dla miłośników staromodnego wystroju, chcących na nowo odkryć klimat najmłodszych domy wiejskie, będziemy szukać bardziej nietypowe dania. W tym rejestrze masz wybór. Możesz zdecydować się na glazurowaną terakotę, w bardzo rzemieślniczym stylu. To rodzaj zastawy stołowej, którą można spotkać w bardzo modnych restauracjach. Miłośnicy drewna również znajdą w tym rejestrze bardzo piękne zestawy, aby uzyskać jeszcze bardziej autentyczny efekt. Są wreszcie tacy, którzy będą szukać starych usług na pchlich targach i znajdą zestawy porcelanowych talerzy z końca XIX wieku z bardzo retro wzorami..

Wybierz nietypową zastawę stołową do prezentacji swoich potraw

przykład jak zaprezentować łatwy deser w nowoczesnym talerzu w kolorze niebieskim ze złotym brzegiem

Nowoczesny styl

Lubisz elegancki wygląd i futurystyczny. Nadszedł czas, aby przyjrzeć się nowoczesnej zastawie stołowej. W butikach specjalizujących się w zastawie stołowej panuje trend na nietypowe kształty talerzy. Istnieje wiele serwisów prostokątnych i trójkątnych o mniej lub bardziej regularnych obrysach. Jednym z największych trendów w tej chwili są bardzo wysokie talerze do zup z mini dnem, takie jak te, które można znaleźć w restauracjach dla smakoszy. Dzięki tego typu usługom będziesz mógł w bardziej wyszukany sposób zaprezentować swoje dania i zadbać o ich estetykę zaproponuj zaproszenie do obżarstwa.

Szukaj trendów, wybierając zastawę stołową o czystym i futurystycznym designie

nowoczesne i minimalistyczne trendy w stylu zastawy stołowej, okrągłe i płaskie modele płyt w drewnie i czarnym wzornictwie

Efekt mineralny

Zawsze dla miłośnicy nowoczesnego stylu, istnieje styl mineralny z płytami kamiennymi lub łupkowymi. Jest to bardzo praktyczne przy przygotowywaniu bardzo designerskich prezentacji kulinarnych, jak na przykład w przypadku kuchni japońskiej, lub przy oferowaniu półmisków degustacyjnych. Są trochę ciężkie, ale kształty mają na celu ich jak największe rozjaśnienie i uniknięcie zbytniego nakrywania stołu..

Teraz nadszedł czas, aby wybrać styl zastawy stołowej i dopasować go do wystroju domu. Pamiętaj, że degustacja zaczyna się od wizualizacji, a dobra prezentacja zaczyna się od ładnego talerza.

Płyty łupkowe są idealne do stylowej i modnej prezentacji

Pomysł, jak dobrze zaserwować swoje dania na łupkowym talerzu, podawaj swoje dania na nowoczesnym modnym talerzu

Znajdź modną zastawę stołową, która idealnie pasuje do wystroju Twojej kuchni 

jak wybrać nowoczesną zastawę stołową, porady dotyczące dekoracji i wyposażenie kuchni z modną zastawą stołową