Zakupy bez granic: 5 dochodowych trendów w zakupach internetowych

Internet dał ludziom świetną okazję do robienia zakupów poza granicami swojego kraju. Ludzie na całym świecie chętnie kupują w zagranicznych sklepach markowe ubrania z najnowszych kolekcji, gadżety, akcesoria samochodowe, zaawansowany sprzęt sportowy, wysokiej jakości artykuły dziecięce, artykuły wyposażenia domu..

Jak kupować online bez obaw? A jak kupić z zagranicy, jeśli sklep lub platforma handlowa nie chce dostarczać towaru pod konkretne adresy? Odkryj 5 aktualnych wskazówek !

5 najbardziej dochodowych trendów zakupowych do obejrzenia 

pomysł jak kupować online oszczędzając pieniądze pomysły na bezpieczny i korzystny zakup

1. Kasa na Instagramie i nowa zakładka Sklep

Być może wkrótce ludzie będą mogli kupować również bezpośrednio w swojej ulubionej sieci społecznościowej. W marcu 2019 r. twórcy Instagrama wprowadzili aktualizację – funkcję, która pozwala robić zakupy bez opuszczania aplikacji. Konta marki mają teraz specjalny przycisk „Do kasy na Instagramie” pod zdjęciami. Użytkownicy wskazują na zdjęcie i mogą wybrać rozmiar lub kolor produktu, a następnie przejść do strony kasy. Aby coś kupić, musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i adres wysyłki, a także informacje o płatności. Usługa automatycznie zarejestruje wszystkie dane iw przyszłości proces zakupowy będzie bardzo prosty. Zakłada się również, że Instagram będzie wysyłał użytkownikom powiadomienia o statusie zamówień i umożliwiał śledzenie procesu dostawy w aplikacji..

Do serwisu podłączone są już 23 marki, w tym Burberry, Uniqlo, Prada i Adidas. Ta nowa funkcja jest obecnie testowana i obecnie jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych..

W lipcu 2020 r. Instagram rozpoczął testowanie kolejnej nowej zakładki – Sklepu. Ta funkcja umożliwi również użytkownikom dokonywanie zakupów bezpośrednio w aplikacji. Zostanie skonfigurowany filtr – według marki lub według kategorii: “produkty domowe”, “produkty dziecięce”, “uroda”, “podróże”.

Ale nie wszystkie produkty w sekcji Sklep będą opłacane z aplikacji. Niektóre marki wyślą użytkowników do swoich sklepów internetowych lub katalogów w celu sfinalizowania transakcji..

Instagram bada obecnie, czy innowacje zwiększają ruch i konwersję w markowych sklepach.

Zakładka Sklep – najnowsza funkcja Instagrama, na którą czekamy 

użyj funkcji zakładki kasy na instagramie, aby kupić online

2. Korzystanie z VPN

Usługa VPN może pomóc Ci zaoszczędzić prawdziwe pieniądze na zakupach w sklepach internetowych. Na przykład to samo w sklepie internetowym może kosztować inaczej, w zależności od kraju, z którego wchodzisz na stronę sklepu. W przypadku przejścia do sklepu internetowego pod adresem IP we Francji cena może być wyższa niż w przypadku przejścia do sklepu IP Monako.

Oprócz, Pomoże Ci usługa VPN aby zachować bezpieczeństwo, ponieważ cały Twój ruch będzie szyfrowany, a osoby atakujące nie będą mogły wykorzystać Twoich danych w celach komercyjnych.

Skorzystaj z VPN, aby dokonywać opłacalnych i bezpiecznych zakupów

pomysł, jak bezpiecznie robić zakupy online, wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze

3. Platformy handlowe i grupy sprzedażowe

Na całym świecie jest wiele osób zaznajomionych z międzynarodowymi platformami biznesowymi (są to również marketplaces lub agregatory): Western eBay, Amazon, Flipkart, Etsy, chińskie AliExpress, Alibaba i inne. Na każdej z tych witryn znajdują się tysiące sprzedających i kupujących z całego świata, a każdy użytkownik może działać zarówno jako kupujący, jak i sprzedający. Giełdy są naprawdę korzystne: jeśli niektóre produkty są zainteresowane, ale koszt jest bardzo wysoki dla budżetu, zawsze możesz znaleźć tańszy analog.

Jednak w wielu witrynach użytkownicy w niektórych krajach mają trudności z zarejestrowaniem się i nie zawsze są segmenty w języku, który rozumieją. Co zrobić, jeśli nie znasz angielskiego, a koszty transportu wydają się zbyt wysokie ?

Grupy zakupów zbiorowych pozwalają zamawiać produkty zagraniczne po cenach hurtowych, z dużymi rabatami, kupować rzeczy, które nie pojawiają się w zwykłych sklepach i oszczędzać na kosztach wysyłki. Musisz:

 1. Znajdź stronę internetową, forum lub grupę w sieciach społecznościowych – zbiorowa społeczność zakupowa.
 2. Dołącz do społeczności.
 3. Wybierz produkt.
 4. Złożyć wniosek.
 5. Poczekaj, aż pozostałe prośby zostaną zakończone.
 6. Dokonaj przedpłaty (przedpłata 100% dokonywana jest zawsze w grupach zakupów zbiorczych).
 7. Poczekaj na dostawę i odbierz zamówienie w punkcie dostawy (lista punktów znajduje się na stronie, na której dokonywane są zakupy zbiorcze).

Platformy handlowe jako sztuczka zakupowa 

komercyjne platformy sprzedażowe do kupowania przez internet pomysł na zakupy online wskazówki oszczędności

4. Usługi cashbacku

Strony cashback pozwalają odzyskać 1-10% ceny zakupu. To bardzo proste. Rejestrujesz się i za każdym razem przed zakupem logujesz się swoim loginem i hasłem, znajdujesz odpowiedni sklep, widzisz jakie kupony są aktualnie ważne i jaka jest wysokość cashbacku. Czasami oferta specjalna jest ograniczona czasowo, gdy cashback podwaja się (na przykład wynosił 5%, a teraz wynosi 10%). Ponadto strony te regularnie publikują kupony, z których można korzystać w różnych sklepach internetowych..

Usługi cashback, aby nigdy nie przegapić promocji

usługi cashback, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach online pomysł jak kupować

5. Spedytorzy poczty

Firmy te reprezentują interesy kupującego w kraju zakupu. Rejestrując się w systemie Mail Forwarder, otrzymujesz osobisty pakiet, który działa jako subskrybent pocztowy. Zamówienia docierają pod wskazany adres magazynu. Spedytor poczty pomoże rozwiązać inne problemy klientów:

 • płatność za zamówienie, jeśli zagraniczny sklep nie jest „przyjazny” kartą bankową wydaną w Twoim kraju;
 • odbiór przesyłek z różnych miejsc w tym samym przekazie pieniężnym;
 • zmniejszenie wagi i objętości, czyli kosztów transportu produktu (usuwają dodatkowe opakowanie);
 • szybki zwrot, jeśli zakupione przedmioty nie są spełnione!.

Spedytorzy pocztowi ułatwiający zakupy międzynarodowe

używaj forwardera e-mail do zakupów internetowych, rozwiązuj problemy klientów w internecie

Skorzystaj z nowych możliwości, jakie daje Internet i kup co chcesz !