W poszukiwaniu ulubionego miejsca wypoczynku Francuzów

Francuzi coraz częściej wyjeżdżają za granicę, ale ich ulubione kierunki wciąż pozostają we Francji. Nie tylko lubią odpoczywać na rajskich plażach oferowanych przez trzy nadmorskie fasady Sześciokąta lub uprawiać sporty zimowe, ale także odkrywać dziedzictwo kulturowe różnych regionów, odwiedzać parki tematyczne, w skrócie, odkrywać zakamarki i zakamarki , gdzie mogą oddać się więcej niż jednej zabawnej aktywności, dobrze się bawić i uczyć nowych rzeczy. Francja obfituje w ciekawe miejsca o zróżnicowanej geografii i bogatym dziedzictwie historycznym.

Nadmorskie regiony kraju oferują turystom wiele rozrywek i nowych doświadczeń. Francuzi kochają Akwitanię, przede wszystkim Bordeaux i La Rochelle. A Bretania ze swej strony uwodzi ich wybrzeżem, nadmorskimi kurortami, sportami wodnymi, rzekami i lasami. Lazurowe Wybrzeże zachwyca wszystkim, co ma do zaoferowania zimą i latem – duże miasta, malownicze wioski, góry i wybrzeże. I oczywiście warto wspomnieć również o Korsyce z jej unikalną geografią gór, które kąpią stopy w morzu.Innymi krajami, które przyciągają Francuzów są Włochy, Hiszpania i Portugalia. Mimo to wielu Francuzów wyjeżdża do Ameryki i Afryki. Aby znaleźć kolejne fascynujące miejsce na wakacje i miejsce na wakacje dostosowane do ich potrzeb, coraz częściej sięgają po portale rezerwacji online.

Wiosenno-letnie miejsce na wakacje – rozkoszuj się świeżością gór

rajski krajobraz, alpejskie kwiaty, jezioro euax czyste i spokojne wody, miejsce na wakacje

Górzyste regiony Francji witają nie tylko Francuzów, ale także wielu turystów z całego świata. Kraj słynie ze wspaniałych alpejskich krajobrazów, nowoczesnych ośrodków narciarskich, doskonałej infrastruktury, jakości usług związanych ze sportami zimowymi i après-ski. Co roku Alpy, Pireneje i Wogezy przyciągają rzesze miłośników sportów zimowych. Jura i Masyw Centralny nie poddają się konkurencji, uwodząc mas swoim szczególnym urokiem. Francuskie masywy górskie zajmują około 30% terytorium kraju, co daje możliwość zarówno amatorom, jak i doświadczonym, cieszyć się wspaniałymi stokami i kontemplować zapierające dech w piersiach widoki. Do ulubionych miast Francuzów należą Val d’Isère, Val Thorens, Tignes i Les Grets. Francja jest uznawana za najpopularniejszą destynację narciarską w Europie, ale dzisiaj postanowiliśmy podnieść żagiel po drugiej stronie góry – takiej, która zamieni ją w idealne miejsce na wakacje w okresie wiosenno-letnim..

Odkryj nową wiosenno-letnią destynację, która Cię zaskoczy

kilka łódek przy przystani nad brzegiem pięknego jeziora, miejsce na wakacje

Val d’Isère i Tignes to kurorty dwusezonowe. To nie przypadek, że Francuzi lubią tam spędzać ferie wiosenne. Z kwiecistymi łąkami i krystalicznie czystymi jeziorami, błękitnym niebem i świeżym powietrzem, te dwie wioski stanowią miejsce prawdziwej eskapady w sercu dzikiej przyrody. Jest wiele do zrobienia i zobaczenia! Park Narodowy Vanoise uwodzi bogactwem zachowanej flory i fauny. Na wysokości 2770 metrów znajduje się najwyższa asfaltowa droga w Europie, która przecina lodowce i Park Narodowy Vanoise. W bike parku Val d’Isère – Tigne znajdziesz trasy dostosowane do Twoich możliwości. Czynności, które można tam uprawiać w sezonie wiosenno-letnim, jest kilka – jazda na rowerze, wspinaczka, paralotniarstwo i lotniarstwo, canyoning, tenis, jazda konna, turystyka piesza. Można nawet zasmakować przyjemności jazdy na nartach dzięki lodowcu Grande Motte w Tignes, który zaprasza od końca czerwca do początku sierpnia. Region ten jest również popularny ze względu na duży kompleks rekreacji wodnej, tor gokartowy, nowoczesne luksusowe chalety, które łączą górskie układy, przytulne wnętrza, ogrody palmowe i baseny bez krawędzi. A jednak niepokojący trend przesłania całe to piękno – każdego roku lodowiec Tignes traci około 1,50 metra w swojej dolnej części. Przypomina nam czas, który nam pozostał na zwiedzanie tego terenu narciarskiego, zanim zniknie.

Val d’Isère i Tigne mają coś do zaoferowania zarówno profesjonalistom, jak i amatorom

postać narciarzy w okolicy, jazda na nartach we Francji, zaśnieżona góra i błękitne niebo, szukanie miejsca na wakacje we Francji

Popołudnie w niebiańskim miejscu

miłego popołudnia, mężczyzna pływający w jeziorze otoczonym górskimi szczytami

Zamki, wino i zielone łąki – podaruj sobie wymarzone wakacje

średniowieczny zamek, butelka wina, dwie napełnione kieliszki, gdzie pojechać do Francji, wynajem na wakacje