3 usługi pocztowe online, które ułatwiają nam życie

Wśród wielu innowacji, które wyznaczają wiek technologii, już dziś znajdujemy możliwość napisania i wysłania kartki lub listu z domu w zaledwie kilka chwil. Luksus, dzięki któremu nie trzeba już jechać do najbliższego urzędu pocztowego, a potem spędzić tam jeszcze kilka pięknych chwil, czekając w kolejce do wysłania poczty. Nie próbowałeś jeszcze tego oszczędzacza czasu? Dlatego w poniższych wierszach sugerujemy, abyś przyjrzał się 3 najlepszym usługom pocztowym, z których moglibyśmy już korzystać online.

Napisz list lub wyślij kartkę z życzeniami, korzystając z usług pocztowych online 

era technologii usług pocztowych online list polecony cyfrowa kartka z życzeniami

Wyślij list polecony online

W tych niepewnych czasach coraz więcej osób poszukuje alternatyw, aby uniknąć kolejek na poczcie i wysłać dokumenty w inny sposób. Czy wiesz, że jeśli potrzebujesz pisania i? wyślij list polecony, czy możesz skorzystać z usługi online? Rzeczywiście, witryny takie jak Merci Factor oferują dostępną i certyfikowaną opcję wysyłania listów. Ale oprócz tego ich platforma zapewnia szablony pism administracyjnych (ubezpieczeniowych, bankowych, mieszkaniowych, ubezpieczeń społecznych i wielu innych), których możesz używać i dostosowywać do swoich potrzeb. Dzięki temu możesz również zaplanować termin wysyłki i śledzić przesyłkę. Usługa, która okazuje się bardzo przydatna zwłaszcza dla osób starszych i odizolowanych.

Wysyłaj wiadomości administracyjne ze spokojem dzięki certyfikowanej opcji online

napisz list polecony online wysyłając szablon listu administracyjnego, aby napisać cyfrową usługę pocztową

Napisz list miłosny lub przyjaźni

W dawnych dobrych czasach pisanie listu było najlepszą lub jedyną formą korespondencji. Długie godziny wypełnione łzami i uśmiechami, drżąca ręka nadawcy, gdy pozostawia swoje uczucia na białej prześcieradle… A potem żywa emocja i przyspieszony rytm odbiorcy na widok tego samego listu przebył długą drogę. między dwiema bliskimi duszami… Dziś nie musimy już czekać tygodniami, aby usłyszeć wieści od przyjaciół lub rodziny, którzy mieszkają na drugim końcu świata. Jednak list miłosny / przyjaźni nadal ma tę samą wartość sentymentalną. Ponieważ nie można porównać serii codziennych postów na Facebooku do starannie przemyślanego listu.

A w tych ostatnich miesiącach jeszcze bardziej odczuwamy wagę małych gestów miłości wobec tych, którzy są nam bliscy. Na przykład, jeśli nie odważysz się często odwiedzać swoich starszych rodziców z powodu pandemii, ale nie chcesz całkowicie odmawiać im wiadomości o ich wnukach, istnieje całkiem fajna alternatywa do wypróbowania. Zawsze rozmawiamy o możliwości napisania listu online (lub nawet wykonania rysunku cyfrowego z pomocą maluchów), a następnie wydrukowania go i wysłania tego samego dnia.

Nigdy nie zapominaj o znaczeniu małych gestów miłości w życiu codziennym

mały gest miłości napisz list online za pomocą cyfrowego rysunku online usługi pocztowe

Podziel się radością z wakacji z ilustrowaną kartką

Zaskoczenie drogocennych osób w swoim życiu to akt miłości, który rozgrzewa serce nie tylko obdarowanego, ale i organizatora. Więc nawet jeśli nie możesz dzielić z kimś przyjęcia, zawsze istnieje alternatywa okazania im wdzięczności i miłości poprzez oryginalna kartka z życzeniami. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, wesele, przyjęcie na koniec roku, czy jakakolwiek inna specjalna okazja, masz możliwość wybrania lub stworzenia własnej spersonalizowanej kartki ze zdjęciem i słodką wiadomością. Na koniec wystarczy kliknąć wyślij i z niecierpliwością czekać na reakcję przeniesionego odbiorcy..

Zaskocz bliskich oryginalną kartką z życzeniami 

niespodzianka online kartka z życzeniami urodziny specjalna okazja wysyłanie spersonalizowanej ilustrowanej karty ze zdjęciem i wiadomością