Sypialnia nastolatka z motywem jednorożca – spełnij marzenie swojej córki

Jednorożec jest prawdopodobnie najpopularniejszym mitycznym zwierzęciem wśród dziewcząt i nastolatków w dzisiejszych czasach, a szaleństwo, które trwa od kilku lat, wydaje się nie kończyć. Ultra obecny w mediach i sieciach społecznościowych, symbolizuje magię, zaczarowane światy i ma tak dziewczęcą stronę kiczu, że nadal ogromnie się podoba. Czy twoja córka szaleje na punkcie jednorożców? Spraw, by był szczęśliwy, dekorując swój pokój wokół tego tematu.

Z Twoją pomocą będzie mogła spersonalizować swoją przestrzeń, swój mały kokon, który jest jednocześnie jej strefą komfortu.

pokój małej dziewczynki z sukienką i jednorożcem w peouche na łóżku

Udekoruj pokój nastolatka naklejkami z jednorożcami

Naklejka to naprawdę sprytny sposób udekorować szybko i niedrogo. Są dostępne we wszystkich rozmiarach, w wielu wzorach w Internecie. Jeśli szukasz różne naklejki jednorożca, przejdź do witryn specjalizujących się w naklejkach. Ich zaletą jest to, że regularnie dodają nowe projekty w swoich kolekcjach: naklejki jednorożca, jednorożca i tęczy z sylwetkami, naklejki jednorożca w stylu emoji, z gwiazdami, kicz jak chcesz, ultra różowy itp..

W rzeczywistości, w monochromatycznej sylwetce lub w pełnym kolorze, naklejki jednorożca są dostępne w wielu odmianach. Delikatne kolory, dziewczęce, serduszka czy gwiazdki, kreatywnym nie brakuje inspiracji, jeśli chodzi o to piękne zwierzę. Rysują go w wielu sytuacjach: podczas snu, podjadania, pozowania, a nawet słuchania muzyki. Twój nastolatek nie będzie miał problemu z włączeniem ich do dekoracji swojego pokoju.

Jeśli twoja nastolatka lubi jednorożce z dyskretnymi akcentami, ale bardzo obecne, zdecyduj się na naklejki z jednorożcami w małych formatach. Daj mu czas, aby przykleił je tam, gdzie chce: na biurku, aby dodać mu odwagi do pracy domowej, na szafce nocnej lub wezgłowiu łóżka. Biorąc od niej tę samą naklejkę jednorożca w kilku egzemplarzach, może nawet zrób mały fresk lub fryz jednorożców na jego drzwiach lub na meblu.

Duże rozmiary są idealne do zakotwiczenia motywu jednorożca w Twojej sypialni. Możesz go zainstalować na ścianie nad lub przed jego łóżkiem dla uspokajającej obecności. Na szybach okiennych i drzwiach sypialni można również ozdobić średnie i duże naklejki. A ponieważ nastolatki czasami się nudzą, nie będziesz miał problemu z usunięciem naklejek dobrej jakości, gdy tylko twoja córka zechce zmienić wystrój. !

Dodaj naklejki z chmurką, tęczą, gwiazdą i sercem, aby uzyskać jeszcze bardziej spersonalizowany wystrój bajki

różne naklejki na lepki obraz jednorożca w pokoju nastolatka

Skoncentruj się na kolorach i materiałach, aby uzyskać udaną dekorację jednorożca

Niektóre materiały i kolory bezpośrednio przywołują magiczny świat jednorożców. To jest na przykład pastele, róże, błękity, opalizujące barwy i brokat po stronie koloru. Umożliwią one odtworzenie atmosfery bez przeciążania dekoracji. Winylowy nadruk na ścianie, brokatowa żywica na jej szafce nocnej lub krzesło biurowe w pastelowym błękicie idealnie wpasują się w nastoletnią sypialnię. Możesz również wybrać z nią delikatny kolor i pokolorować jej pokój drobnymi dyskretnymi akcentami: na szufladzie jej szafki nocnej, nóżkach łóżka lub cokołach..

ten miękkie i teksturowane materiały, przypominające końskie włosie czy chmury, naturalnie odnajdą swoje miejsce w nastoletniej sypialni. Zintegruj je poprzez lampy wiszące w kształcie chmury na przykład lub nawet z pastelowymi niebieskimi narzutami na łóżko. A dlaczego nie wybrać okrągłego dywanu XXL, z długim włosiem i miękkiego jak grzywa jednorożca? ?

Atmosferę tworzą również: przedmioty dekoracyjne. Zainstaluj wydruk lub obraz jednorożca, aby ubrać ścianę. Znajdziesz tu również tapetę z wzorami do udekorowania fragmentu ściany. Pożegnaj się z powtarzającymi się w nieskończoność małymi wzorami, które wyglądają nieco staroświecko. Dla nastolatki wolę inscenizację z Wzór jednorożca XXL i kilka szczegółów dookoła.

Wybierz jedną lub dwie małe figurki jednorożca, które może umieścić na swojej biblioteczce lub na biurku. I dlaczego nie zainstalować go trochę? dzwonek wietrzny z jednorożcami wisi na jego oknie? Dźwięki, które wyda, gdy przeminie wiatr, będą miały kojące i magiczne tony dla Twojej córki !

Dzięki takiemu wystrojowi twoja nastolatka pokocha swoją sypialnię i z przyjemnością zaprosi tam swoich najlepszych przyjaciół w środowe popołudnia. !

mały biały drewniany jednorożec w pokoju dziecka

Połącz użyteczne z przyjemnym

Dekoracja jednorożca również może przejść użyteczne przedmioty ! W sypialni łóżko zajmuje centralne miejsce. Możesz zatem wybrać komplet pościeli na obraz tego mitycznego zwierzęcia. Jeśli nie chcesz przytłaczać wystroju, wybierz poszewkę na kołdrę lub poszewki na poduszki we wzory. Na stolik nocny możesz wybrać lampka nocna lub budzik poranek wokół tego tematu.

Czy ma w sypialni małą strefę relaksu? Udekoruj swoją sofę poduszkę lub pled z wzorami. Będzie dobrze przygotowana do relaksu lub sesji czytania. Jeśli nie ma miejsca, rozważ zabranie jej pufa lub nadmuchiwaną sofę jednorożca. Czy twoja nastolatka nadal jest dzieckiem w sercu? Zaskocz ją miękką zabawką jednorożca XXL. Oprócz udekorowania swojej sypialni może się w niej przytulić, gdy poczuje się trochę bluesowa. Do okazjonalnego użytku, który zrobi z tego, ten rodzaj instalacji będzie więcej niż wystarczający dla nastolatka.

Na ścianach możesz powiesić zegarek na ścianie lub pływającą półkę z jednorożcem, aby mogła zamontować swoje ulubione książki. Pamiętaj też, żeby go wybrać zasłony wokół tego tematu, aby zasłonić okna. A dlaczego nie kupić mu tablicy korkowej? Możesz udekorować jego obwód razem, w kolorze nawiązującym do świata jednorożców.

Biuro to kolejna przestrzeń, w której znajdują się przedmioty użytkowe. Łatwo znajdziesz podkładka na biurko, uchwyt na ołówek lub podkładka do pisania z podobizną tego zwierzęcia w handlu. Nie zapomnij o jego laptopie i zamów pokrowiec z jednorożcem, aby go jednocześnie chronić i ozdobić. W tym wszechświecie możesz również znaleźć dla niego mysz lub podkładkę pod mysz.

Jednorożec to magia i bez wątpienia jest to coś, o czym marzy każda dziewczyna

mała dziewczynka i jej mama rysują jednorożca na białym papierze