Którą podłogę wybrać do jakiego pomieszczenia?

Każda wykładzina podłogowa ma swoje zalety, ale także wady. Dlatego bardziej niż normalne jest, aby nie używać tych samych wykładzin w salonie, kuchni, łazience itp. Każde z pomieszczeń w Twoim domu ma swoją funkcję, dlatego tak ważne jest, aby dobrać odpowiednią podłogę do własnych upodobań, a przede wszystkim do użytkowania pomieszczenia..

Elegancka wykładzina podłogowa do salonu i jadalni

Decydujący krok w projektowaniu domu, wybór podłogi bezpośrednio wpływa na komfort każdego pomieszczenia w domu. Do salonu i jadalni wskazane jest: wybierz parkiet, najlepiej z litego drewna. Naturalny i ciepły materiał, drewno jest miękkie w dotyku i wnosi ciepło do salonów. Dodatkowo nadaje im charakteru.

Istnieją inne zalety wyboru tego rodzaju podłogi. Po pierwsze, jest to idealne rozwiązanie, aby wnieść elegancję i serdeczność do Twojego salonu i jadalni. Ponadto łatwo komponuje się z każdym stylem wyposażenia i dekoracji. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem wnętrz w stylu vintage czy współczesnych, ta drewniana podłoga spełni Twoje oczekiwania.

Parkiet, elegancja i tradycja

Tradycyjny asfalt, parkiet zachowuje urok i ciepło dawnych wnętrz.

Parkiet, rustykalny i naturalny dotyk

Parkiet pozostaje numerem jeden wśród podłóg ze względu na jego tynk łączący elegancję i naturalność.

Miękka i wygodna wykładzina podłogowa do sypialni

W sypialni, świątyni Twojej prywatności, kluczowy jest również wybór podłogi. Musisz postawić na miękkość i wygodę, aby ta przestrzeń naprawdę emanowała odprężeniem i relaksem. ten winyl reaguje doskonale do tego imperatywu. Łatwy i szybki w montażu, ceniony za kameleonową stronę. Imituje teksturę różnych rodzajów gleby, zapewniając bardzo estetyczne odwzorowanie.

Ponadto ta wykładzina podłogowa zapewnia doskonałą izolację, zarówno akustyczną, jak i termiczną. W 100% wodoodporny, nie boi się ciepła i wilgoci. Jest również odporny na wstrząsy, zarysowania itp. Dywan to dobra alternatywa. Ta elegancka i wygodna powłoka zatrzymuje ciepło, co jest kluczowym elementem w zimie. Z drugiej strony dywan jest znacznie bardziej restrykcyjny pod względem konserwacji.

Podłoga winylowa, gdy uczeń wyprzedza nauczyciela

Podłoga winylowa i jej możliwości adaptacyjne doskonale uzupełniają sypialnię

Wszechstronność i niezawodność syntetycznych

Winyl i jego syntetyczne zalety to idealny materiał na podłogę sypialni

Wytrzymała i praktyczna wykładzina podłogowa do łazienek i kuchni

Do łazienek i kuchni zaleca się wybór wykładziny odpornej na różne obciążenia, takie jak wilgoć, ciepło i zarysowania. Płytki doskonale sprawdzą się w wilgotnych pomieszczeniach. Oprócz tego, że jest wodoodporny, jest wytrzymały i dekoracyjny. Płytki mogą zdobić zarówno podłogi, jak i ściany. Pod względem utrzymania nie wymaga ciężkich prac.

Płytki są również dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, które zaspokoją wszystkie gusta i preferencje. W zależności od budżetu możesz nawet wybierać z szerokiej gamy jakości. Instalacja zgodnie z zasadami sztuki daje efekt dekoracyjny. Oprócz tego aspektu estetycznego płytki są trwałe z upływem czasu przy odpowiedniej konserwacji..

Płytki, najlepsza ochrona przed wilgocią

Płytki pozostają preferowanym materiałem w łazienkach i kuchniach ze względu na ich odporność na wilgoć.