7 pomysłów na udekorowanie pustych ścian: plakat do oprawy

Chcesz ozdobić swoje puste ściany? Zalecamy po prostu wybrać jedną z wielokolorowe plakaty do oprawy w bimago.fr zobaczyć nawet kilka, aby pokryć znaczną część długich ścian. Rzeczywiście, istnieje szeroka gama plakatów z ramkami, które mogą zmienić ogólny wygląd, niezależnie od koloru ściany. Musisz więc tylko wybrać to, co odpowiada Twoim potrzebom kolorystycznym i jakościowym. Plakaty do ramy wprowadzą brakujący projekt i pokażą wrażenie, które chcesz wyrazić na swoich ścianach. Odkryj więc tutaj najlepsze plakaty, które wprowadzą brakujący wzór na Twoje ściany..

jak dobrać farbę do naszych ścian

1-Plakat przechowywania

Na początek zbierz i pomaluj drewniane skrzynie i skrzynie. Dzięki temu możesz stworzyć własne rozwiązanie do przechowywania i eklektyczną wystawę sztuki. Następnie użyj dolnych pojemników do przechowywania albumów ze zdjęciami, materiałów rzemieślniczych lub pamiątek rodzinnych. Następnie zawieś pudła na ścianie, aby wyglądały na unoszące się na wodzie i wypełnij je przedmiotami dekoracyjnymi. Zakończ prostą ramką i ulubioną ilustracją.

zawias akrylowy w ramie malarskiej umieszczanej na ścianie

2-deklaracja plakatowa tapeta

Oprawione nadruki to nie jedyny sposób na artystyczne oświadczenie na pustych ścianach. Ponadto istnieje ogromna gama wspaniałych wzorów tapet, które poprawią wygląd każdego pomieszczenia. Jasne kolory lub duże wzory mogą szczególnie ożywić Twoje ściany.

3-Zrób to sam plakat z nadrukiem botanicznym

Aby go skonfigurować, zaktualizuj klasyczny wygląd wydruków botanicznych za pomocą łatwego projektu DIY. Następnie połóż trochę jedwabnej lub plastikowej zieleni na czystym płótnie. Na koniec użyj farby w sprayu, aby stworzyć odwróconą sylwetkę.

4-Lustro plakat

Aby uzyskać lżejszą alternatywę dla dużego lustra, po prostu zgrupuj kilka małych luster. Rezultatem jest subtelny, ale oszałamiający układ ścian. W tym celu użyj luster o różnych kształtach, aby uzyskać wyrafinowany, a jednocześnie eklektyczny wygląd..

małe lusterka na ścianach w Twoim mieszkaniu

5-Plakat do ramki: kosz

Aby uzyskać mały i elegancki wygląd wiejskiego domu na co dzień, powieś płytkie wiklinowe kosze wzdłuż ściany jak dzieło sztuki. Tutaj plecione kosze nadają ścianie teksturę. Dobrą wiadomością jest to, że prosty wystrój w neutralnych tonacjach podkreśla artystyczną aranżację..

Mała dekoracja ścienna wiklinowych koszy prefund

6-Eklektyczny plakat

Jeśli masz mało miejsca, wypełnij pustą przestrzeń na ścianie ciasnym układem eklektycznych dzieł sztuki nad kominkiem lub kominkiem. Aby ściana nie wyglądała na zagraconą lub przypadkową, upewnij się, że grafika ma podobny charakter.

7- Plakat do ramki: książka

Aby stworzyć ten plakat, ułóż kolekcję zużytych lub nieczytelnych książek z zabawnymi okładkami. Następnie zdejmij okładki i zawieś je w ramkach do zdjęć, aby uzyskać instalację na ścianę o tematyce literackiej. Lub, jeśli chcesz zachować książki w nienaruszonym stanie, zeskanuj okładki i wydrukuj na papierze fotograficznym.

Zalety

  • Bardzo jakościowa
  • Taniej
  • Łatwe do zainstalowania
  • Oferuje niezwykłą dekorację.
  • Konfigurowalny
  • Łatwy do zmiany
  • Dostępnych jest kilka wzorów
  • Obecny we wszystkich formatach: w małych i dużych rozmiarach

Istnieją różne wskazówki dotyczące dekorowania pustych ścian. Po pomalowaniu i opróżnieniu najlepsza opcja jest używana plakat do ramki. Więc po prostu wybierz styl plakat do ramki który Cię oczaruje i z łatwością ozdobi Twoje ściany.

artystyczne malowanie ścian salonu z żółtą sofą