Wzbogać letnie wakacje za pomocą huśtawki ogrodowej

Przekształcanie przestrzeni na zewnątrz w niebiański zakątek, aby uciec przed upałem i odpocząć w spokoju, jest bardzo popularną letnią aktywnością. Obecnie istnieje wiele sposobów na dostosowanie przestrzeni do potrzeb całej rodziny. Wśród najfajniejszych rozwiązań jest nasz pomysł dnia: zamienić ogródek w plac zabaw dla najmłodszych za pomocą huśtawki ogrodowej lub huśtawka dziecięca. Zobaczmy razem wszystko, co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces w projekcie.

Stwórz plac zabaw na świeżym powietrzu dla najmłodszych, instalując huśtawkę ogrodową

instalacja gier na świeżym powietrzu do ogrodu, pomysł na krajobraz na zewnątrz z placem zabaw, metalowy model huśtawki

Huśtawka w ogrodzie

Wykorzystanie zacienionego obszaru poprzez zainstalowanie huśtawki dla najmłodszych to doskonała alternatywa, aby umożliwić im spotkania towarzyskie i dzielenie zabawnych chwil z przyjaciółmi lub rodzeństwem. Ponadto możesz również cieszyć się dobrą pogodą, pijąc ulubiony napój orzeźwiający, nie tracąc ich z oczu. Jednak przed rozpoczęciem huśtawki należy wziąć pod uwagę kilka faktów. Rzućmy okiem na podstawowe wskazówki !

Zaoferuj dzieciom niezapomniane chwile za pomocą zestawu do wspinaczki

jaki rodzaj huśtawki wybrać, drewniany model huśtawki do ogrodu, montaż gier na świeżym powietrzu na podwórku

Materiały i bezpieczeństwo

Grunt

Ogólnie rzecz biorąc, większość gier na świeżym powietrzu (huśtawki ze zjeżdżalnią, domki do zabawy, trampoliny itp.) zajmuje dużo miejsca, więc są bardziej odpowiednie do średnich i dużych ogrodów. Zwróć uwagę, że wymiary powierzchni mają ogromne znaczenie nie tylko dla łatwego montażu gier, ale także dla wygody i bezpieczeństwa najmłodszych..

Materiały

Jeśli chodzi o materiały, kiedy szukasz idealnej huśtawki, możesz wybierać spośród dwóch głównych rodzajów materiałów: metalu i drewna. Huśtawki metalowe są tańsze, a modele drewniane są stabilne i bardziej odporne na działanie promieni słonecznych (metal lepiej zatrzymuje ciepło).

Wybierz model idealnej huśtawki według kilku kryteriów

wybór materiałów huśtawka dziecięca, model huśtawki do ogrodu w drewnie i metalu, pomysł na gry na świeżym powietrzu do ogrodu

Rozwój i rozbudowa

Wśród innych zalet drewnianych portyków są: są nie tylko bardziej estetyczne, ale także konfigurowalne. Na przykład modele oferowane przez stronę Wickey można łatwo dostosować do potrzeb dzieci w zależności od ich wieku. Istnieje możliwość dodania sprzętu gimnastycznego, zjeżdżalni lub wymiany siedzeń. Oto opcje dla różnych typów siedzeń:

  • w zależności od wieku: progresywne i regulowane siedzisko (w zależności od wielkości i wieku) dla niemowląt lub fotelik dziecięcy
  • w zależności od ilości dzieci: huśtawka pojedyncza (jedno siedzisko) lub wielokrotna (dla 2,3 dzieci)
  • w zależności od typu: siedzisko klasyczne, siedzisko ptasie gniazdo, huśtawka z opony lub tarczy

Wybierz suwnicę, którą można spersonalizować zgodnie z potrzebami i wiekiem dziecka

pomysł dodatkowego wyposażenia do huśtawki ogrodowej, model huśtawki drewnianej ze zjeżdżalnią

Dodatkowe akcesoria i bezpieczeństwo

Oprócz wyboru suwnicy należy również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo pola gry, w tym celu nie zapomnij pomyśleć o powierzchni boiska. Na przykład płytki amortyzujące są idealną opcją ochrony maluchów przed urazami. Ponadto nie należy lekceważyć użycia wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów (haki, okucia, kotwy, pierścienie itp.).

Zabezpiecz gry na świeżym powietrzu i boisko, aby uniknąć wypadków i kontuzji

akcesoria do suwnic drewnianych, instalacja gier plenerowych w ogrodzie, model suwnicy w drewnie i metalu

Huśtawka ogrodowa do zabawy i szczęśliwego dzieciństwa

pomysł jak zaaranżować na zewnątrz kącik zabaw, np. prosta metalowa huśtawka z plastikowym siedziskiem