Najkrajšie nápady na výzdobu svadobnej siene

Pre každý pár je svadobný deň špeciálnou, očakávanou udalosťou, ktorá musí dokonale prebiehať. To platí nielen pre krásne outfity, výber prsteňov, dekoráciu auta, ale aj výzdobu reštaurácie alebo akéhokoľvek iného miesta, kde sa oslava bude organizovať. Pravdepodobne viete, že existujú spoločnosti, ktoré pomáhajú vyzdobiť sálu v jedinej farebnej schéme a implementovať akékoľvek vaše nápady. Ale ak chcete, môžete to urobiť sami. Samozrejme, bude to trvať oveľa viac času, pretože zdobenie haly je dosť ťažká a zodpovedná úloha..

23 28 34 48 78 81 82

Dekorácia svadobnej siene: základné odporúčania

V snahe o dokonalosť používa mnoho párov príliš veľa trikov na vytvorenie výzdoby haly. Často to vyzerá preťažene a niekedy dokonca smiešne. Preto navrhujeme ukázať individualitu a vybrať si len to, čo sa vám páči..

4 7 osemnásť 19 24 32 44

Všimnite si toho, že jedným z hlavných bodov je výber siene pre takú dôležitú udalosť. Skúste mať na pamäti, že jeho štýl by mal zodpovedať štýlu, ktorý chcete vidieť na vlastnej svadbe. V opačnom prípade to nebude vyzerať veľmi atraktívne. To isté platí pre farebnú schému. Skúste si vybrať možnosť, ktorá nebude v rozpore s farebnou schémou interiéru..

13 274236 33 3138 39Pokiaľ ide o výzdobu haly, mala by sa jej venovať osobitná pozornosť. Koniec koncov, práve tu manželia tancujú svoj prvý tanec a rodičia ich sprevádzajú šťastným spoločným životom. Sála by preto mala vytvárať dojem zvláštneho miesta, ktoré si každý hosť navždy zapamätá. Na dekoráciu sa najčastejšie používa textil, girlandy, veľa balónov, ako aj krásne kvetinové úpravy..

1 2 osem štrnásť 16 22 26 29 tridsať 40 41 47 89

Odporúčame dávať pozor na textil. S jeho pomocou môžete premeniť úplne akúkoľvek miestnosť, dať jej ľahkosť, romantiku alebo vážnosť..

3 6 deväť desať 15 17 dvadsať 21 35 37 43 84 85 86 88

Balóny a girlandy postupne strácajú význam. Ak ich však použijete originálnym spôsobom, potom bude takéto riešenie svieže a celkom zaujímavé..

5 jedenásť 12 25 77 79 80 83 87

Samozrejme, žiadna svadba sa nezaobíde bez kvetov. Používajú sa doslova všade na vytvorenie atmosféry osláv a romantiky. Aj stoly musia mať štýlové kvetinové úpravy. Osobitná pozornosť sa preto vždy venuje ich výzdobe. Koniec koncov je veľmi dôležité, aby bol každý prvok ideálne navzájom kombinovaný. Zároveň musíte vybrať všetko tak, aby kompozície neboli príliš objemné. Najvhodnejšou možnosťou sú kompozície malých rozmerov, ktoré sú ideálne vhodné pre farebnú schému..

52

Ak chcete vytvoriť štýlové kvetinové usporiadanie, pripravme si nasledujúce:

 • držiak na obrúsky;
 • nôž;
 • floristická špongia;
 • záhradnícke nožnice;
 • prírodný mach;
 • sušené kvety hortenzie;
 • nechtíky a masliaky;
 • vavrínové, eukalyptové a thujové listy (môžu byť použité aj iné možnosti).

53

Prvým krokom je orezanie floristickej špongie na veľkosť držiaka na obrúsky. Majte na pamäti, že vloženie by malo byť jednoduché, bez ďalšieho úsilia..

54

V prípade potreby orežte okraje tak, aby nepresahovali držiak na obrúsky.

55

Špongiu vložte do nádoby s vodou a nechajte ju absorbovať čo najviac. Na spodok držiaka na obrúsky dajte trochu machu. Je to nevyhnutné, aby špongiu nebolo vidieť..

56

Rôzne výrezy tiež plníme machom, aby kompozícia pôsobila prirodzenejšie..

57

Odrežte okraje eukalyptových konárov a šikmo ich vložte do špongie.

5859

Do stredu umiestnite najväčší kvet. Bude pôsobiť ako prízvuk a hlavný prvok kompozície..60

Menšie kvety aranžujeme pod uhlom, bez dodržania špeciálnej schémy.

61

Malé púčiky vložíme aj do otvorov v držiaku na obrúsky. Vďaka tomu bude kompozícia vyzerať ešte atraktívnejšie a prirodzenejšie..62

Otočíme držiak na obrúsky na druhú stranu a ozdobíme ho podľa rovnakého princípu.

63

Ak je to potrebné, ozdobte kompozíciu rôznymi sušenými kvetmi.

64 65

Úžasne krásna, originálna kompozícia je pripravená! Bez pozornosti rozhodne neostane a ozdobí slávnostný stôl na svadbe. Pokiaľ je to žiaduce, pre každý stôl je možné vyrobiť rovnaké výrobky. Pomôže to pri vytváraní jednotného štýlu..

66 67

Krása je v detailoch

Veľmi dôležitú úlohu v celkovom vnímaní oslavy samozrejme zohráva výzdoba sály. Nezabudnite však na malé detaily, ako sú okuliare, bonboniéry a pozvánky. Absolútne každý ich môže urobiť vlastnými rukami, stačí postupovať podľa majstrovskej triedy krok za krokom.

68

Práca bude potrebovať nasledujúce:

 • tlačiareň;
 • biely a farebný papier, tiež lepenka;
 • zapaľovač;
 • čipka;
 • dierkovač;
 • saténové stuhy;
 • kučeravé nožnice;
 • nožnice;
 • horúce lepidlo.

69

Na začiatku starostlivo premyslíme veľkosť pozvánky, text a celkový vzhľad. Potom vytlačíme text v dokumente. V tomto prípade sú z jedného listu A4 získané dve pozvánky. Na druhej strane z jedného listu lepenky bude získaná iba jedna obálka. Pokiaľ ide o farbu, môžete si vybrať úplne akúkoľvek možnosť. Najčastejšie si páry vyberajú klasický biely alebo béžový odtieň. Pre fanúšikov experimentovania odporúčame venovať pozornosť jasnejším farbám. Až potom vytlačíme text na listy papiera a vystrihneme pozvánku kučeravými nožnicami.

70

V hornej časti v strede urobíme dierovačku dierou.

71

Vystrihnite obálku na pozvanie z listu lepenky, ako na fotografii.

72

Každú obálku ozdobíme čipkovými stuhami a zafixujeme ich horúcim lepidlom zvnútra.

73

Až potom ohneme okraje a prilepíme polotovar tak, aby sme dostali obálku.

74

V hornej časti urobíme dierkou malý otvor. Vložte pozvánku do obálky a zaistite ju malou mašličkou zo stužky.

75

Zo širokej stuhy vyrobíme väčšiu mašličku na ozdobenie obálky. Hrany spracujeme zapaľovačom, aby nekvitli. Prilepíme ho k obálke, ako na fotografii. Opakovaním toho istého vytvorte každú pozvánku.

76

Ako vidíte, proces zdobenia haly je skutočne veľmi komplikovaný a časovo náročný. Ale nebuďte naštvaní, pretože týmto spôsobom môžete predviesť všetky svoje schopnosti, vkus a dokonca aj organizačné schopnosti..