Fotografická tapeta v spálni: nápady na zdobenie akcentovanej steny v modernej verzii

Počas spánku telo a mozog nasledujúci deň odpočívajú, regenerujú a skladujú energiu. Preto je správne vybavenie spálne také dôležité. Ak chcete vytvoriť harmonický a oku príjemný interiér pomocou fototapety do spálne, mali by ste sa v prvom rade riadiť subjektívnymi pocitmi, a nie modernými trendmi v dekorácii. Ak máte radi geometrické vzory, vyberte si tapetu na stenu v spálni, ktorá zvýrazní interiér, a ak máte radšej prírodu, potom obrázky s kvetmi s dôrazom na zeleň pomôžu relaxovať a dopriať vašim očiam odpočinok..

Fotografické tapety v spálni – odroda pre každý vkus

Každý človek potrebuje iné podmienky spánku. Niektorí tesne zatvárajú okná, iní nechávajú rozsvietené svetlá. Niektorí ľudia potrebujú absolútne ticho a nevedia si predstaviť, že by zaspali bez štupľov do uší, iní si pred spaním zapínajú so zvukom mora alebo šumu lesa. Situácia je podobná dekorácii interiéru. Neexistuje žiadne zlaté pravidlo, ktoré by platilo pre každého. Fotografické tapety vyrobené v tlmených farbách môžu byť skvelým riešením pre ľudí, ktorí trávia deň na verejných miestach plných kvetov a jasného svetla. Minimalistický dekor vás upokojí a poskytne vynikajúci oddych pre unavené oči. Na druhej strane sú intenzívne tapety do spálne – aranžmány so žiarivými výraznými farbami a výraznými abstraktnými vzormi, ktoré sú skvelým spôsobom, ako sa ráno rýchlo zobudiť. Dávka optimistických, energických farieb alebo výhľad na nádhernú krajinu vás prebudí lepšie ako šálka horúceho espressa. Všetko závisí od osobných predispozícií..

Neexistujú žiadne nevhodné fototapety do spálne, môžu byť len nesprávne zvolené.

Fotografická tapeta na stenu v spálni pre malú miestnosť

Odľahlá spálňa je skvelým miestom pre nástenné maľby zobrazujúce očarujúce a malebné ulice. Skala, trblietavý chodník, ktorý ukrýva generácie miestnych obyvateľov a turistov, jedinečná talianska architektúra a úchvatné výhľady na mesto cez úzke budovy, sú pastvou pre oči. Fotomurálky vám každé ráno budú pripomínať dovolenku snov v letovisku. Ďalšou výhodou panoramatických snímok pre malú spálňu je dojem hĺbky a trojrozmernosti. Takto dosiahnutý efekt opticky zväčší malú spálňu a pridá niekoľko metrov štvorcových. Podobný výsledok dosiahnete aj výberom 3d tapety s obrázkom schodiska alebo móla tiahnuceho sa do diaľky..

Tapeta v spálni nad posteľou: abstrakcia a motívy zvierat

Fototapety v spálni môžu byť neprekonateľnou ozdobou. Rozloženie stien vyžaduje konkrétny výber farieb a vzorov. Aký druh fototapety do spálne je vhodný? V takom priestore budú abstraktné motívy vyzerať skvele. Umiestnenie krajiny, architektúry alebo ľudskej siluety na steny nad posteľ je dobrý nápad, ale môže stratiť veľkú časť svojej prítomnosti. Farebné motívy so zvieratkami budú perfektne ladiť s interiérom. A ak máte spálňu s veľkými plochami prázdnych stien, zvážte vzor s mačkami, tigrami, koňmi a inou faunou našej planéty.. 

Fotografické tapety v interiéri spálne: akt alebo dekorácia s večnou krásou

Akt je jedným z najbežnejších motívov v umení. Už v prehistorických dobách možno nájsť mimoriadne obľúbené predmety uctievania v podobe malých sošiek nahých žien, ktoré symbolizovali plodnosť a nový život. V nasledujúcich obdobiach bola krása ľudského tela uctievaná rôznymi spôsobmi, ale vždy zostala v centre pozornosti. Kúzlo je také veľké, že obraz ženského tela možno ľahko nájsť v nástenných nástenných maľbách. Takéto kompozície pre intímnu miestnosť sú vždy považované za dobrú voľbu. Široká škála prevedení znamená, že každý si nájde niečo, čo mu vyhovuje.

Čiernobiele, umelecké fotografie nahých žien cvičiacich jogu budú fungovať v minimalistickej spálni. Jemné a jemné náčrty znázorňujúce ľudskú postavu s niekoľkými vinutými líniami budú skvelým doplnkom romantickej spálne. Na druhej strane, pre milovníkov výrazných tvarov a jasných farieb si môžete vybrať charakteristické 3D tapety do spálne súvisiace s dielami popredných predstaviteľov pop -artu. Ženský akt, pripomínajúci komické postavy, vnesie do spálne život a dodá mu charakter.

3D fotomurálky do spálne s kvetmi alebo na jar 365 dní v roku

Rovnako ako akt, kvetinové motívy sú nadčasové a všestranné kúsky, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Tapeta na stenu pre malú spálňu, zdobená kvetmi, bude skvelým doplnkom k dekorácii miestnosti. V priestrannom interiéri si naopak môžete do spálne dovoliť nástenné maľby zobrazujúce kvety, lúky, ktoré sa tiahnu až k samotnému horizontu..

Fotografická tapeta na stenu v spálni: fotografie miestností v rôznych štýloch

Posteľ, nočný stolík, malá komoda, lampa alebo mäkký koberec sú základným vybavením každej spálne. Stojí za to diverzifikovať priestor, aby ste zvýraznili to najlepšie, najzaujímavejšie a hodné pozornosti. Hlavnou vecou je vybrať správne doplnky. K najnápadnejším detailom patrí nástenná maľba do spálne. Najprv zaberajú najväčšiu plochu. Za druhé, ponúkajú neobmedzené možnosti kompozície. Dynamická tlač na nástennej maľbe dodá interiéru originálny charakter.

Eklektický štýl: múdra voľba

Podstatou eklektického štýlu je kombinácia prvkov rôznej estetiky. Je dôležité byť dôsledný. V tomto prípade môžete použiť napríklad nástennú nástennú maľbu s pravidelnými kvetinovými motívmi (inšpirovanou akvarelom), alebo použiť efektný cik -cak šíp. Umiestnite tapetu za čelo postele a zvyšné steny namaľujte svetlým pastelovým odtieňom, aby zodpovedali potlače na nástennej maľbe. Toto pozadie funguje najlepšie pre drevený a sklenený nábytok. Eklektický štýl v spálni je návrhom pre milovníkov klasickej estetiky.

Minimalistický štýl

Minimalistický štýl by mal zachovať čo najviac voľného miesta, preto je potrebné upustiť od efektných dekorácií na parapetoch a na komode. Minimalizmus má mnoho tvárí. Fototapety v minimalistickej spálni by mali mať výraznú estetiku. Ozdobte svoju podkrovnú spálňu surovými motívmi napodobňujúcimi tehly, dosky, mramor. V Zenovom interiéri sú vhodné čiernobiele tapety do spálne a v škandinávskej štylizácii môžete použiť zaujímavé 3D plátna, napríklad s krajinkami fjordov. Nepreháňajte to s počtom prvkov – nech sú 3D tapety jedinou grafickou dekoráciou v miestnosti. Minimalistický štýl miluje inovatívne akcenty, preto sa pozrite na modernú tapetu do spálne. Vysoko kvalitná umelecká fotografia umiestnená na stene vytvára pôsobivý efekt.

Orientálny štýl: svetlé farby a teplá aura

Treba priznať, že nie každému sa bude orientálny štýl páčiť. Karneval sviežich farieb a dynamickej mozaiky môže byť vyčerpávajúci. Zdá sa však, že nový východ je len pre spálňu. Sultánova izba – nádhera, rozmanitosť materiálov a všadeprítomné dekorácie. Ak chcete trochu modernizovať orientálny štýl, zvoľte 3D tapetu do spálne s marockou mozaikou.

Retro: tapeta do spálne ako nosič spomienok

Retro spálňa nemusí byť tmavá a nudná. Vymeňte ťažké hnedé závesy za rolety s grafickým, geometrickým motívom alebo bielym závojom. Namaľujte oceľový rám postele na bielo. Nech sa na podlahe objaví sivý huňatý koberec. Vhodnú komodu alebo nočný stolík nájdete na blších trhoch. Zamerajte sa na retro farebnú paletu, ale znova ju interpretujte: vymeňte jemné a domýšľavé hnedé za čokoládové, bohaté odtiene. Nástenné maľby do spálne môžu odkazovať k vznešenému art deco.

Moderné tapety do spálne sú také rozmanité, že každý si nájde obrázok podľa svojich predstáv..