Jak i dlaczego stosować olejek do brody?

Czy uważasz, że brody innych ludzi są zawsze jaśniejsze i bardziej żywe? Bez wątpienia ci panowie mają swoje sekrety w utrzymaniu tego! Ale ponieważ nie chcemy zostawiać Cię z brodą, oto wszystkie wskazówki, jak dbać o nią i nadać jej połysk, na jaki zasługuje. A do tego olejek do brody jest twoim najlepszym sprzymierzeńcem !

Dlaczego warto stosować olejek do brody ?

Broda jest jak reszta naszego ciała! Wymaga szczególnej pielęgnacji, aby była naprawdę ładna, pełna, gęsta i zdrowa. Czy nie wydaje Ci się zaskakujące, że nałożysz na włosy odpowiedni szampon lub specjalną pielęgnację? Posiadanie pięknej skóry wymaga również doboru odpowiednich produktów do jej rodzaju? Cóż, z brodą jest dokładnie tak samo. Potrzebujesz olejek do brody dobrej jakości i odpowiadającej Twoim potrzebom.

jak pielęgnować brodę i wąsy, najlepsze produkty do pielęgnacji brody

Broda musi być głęboko odżywiona i nawilżona. Olejek do brody jest więc bardzo wskazany w przypadku włosów pozbawionych blasku lub przesuszonych. Każdy brodaty mężczyzna powinien mieć w łazience odpowiedni olejek do brody, ponieważ zaniedbana broda jest bardziej niekorzystna dla Twojej twarzy. Nadaje niechlujny i nieestetyczny wygląd Twojemu wyglądowi. Odzwierciedla wizerunek, że nie możesz zadbać o siebie i swój wygląd! Jednak wystarczy kilka minut, aby wyglądał wysublimowany, więc nakładanie olejku do brody powinno być częścią codziennej pielęgnacji skóry..

Nawilżenie zarostu

Zapomnij o pomyśle, że twoja broda będzie dobrze wyglądać bez poświęcania jej kilku minut. Broda jest narażona na wiele zewnętrznych agresji. Zwalcza gorące i zimne powietrze, zanieczyszczenia, tarcie ubrań! Zwykle to nasza skóra wytwarza sebum, które nawilża zarost. Ale przy wielokrotnych prysznicach skóra nie może wytworzyć niezbędnej ilości sebum. Dlatego ważne jest, aby dobrze ją nawodnić, aby wytworzyć film ochronny przed tymi atakami. Bez tego włosy będą bardziej kruche i łamliwe. Broda straci wtedy blask i moc..

Promuj wzrost włosów

Proces jest taki sam jak w przypadku włosów. Jeśli są niedożywione i brakuje im niezbędnych składników odżywczych, trudniej im będzie rosnąć. To jak nawóz, którym będziesz karmić roślinę. Olejek do brody zawiera składniki, które pomagają włosom lepiej rosnąć. Dlatego używaj olejku do brody, który naprawdę pasuje do twojej brody: tak jak w przypadku włosów, brody są grube, cienkie, puszące się lub bardzo gładkie. Odżywiając brodę, przekonasz się, że jest ona bardziej odporna, ponieważ olejek do brody wnika głęboko i pokrywa włókno, aby dodać mu siły.

Bardzo miękka broda na powitanie pocałunków

Nic nie może być bardziej nieprzyjemne dla twojej ukochanej lub twoich dzieci, aby przyjść i pocałować brodę, która swędzi, swędzi lub nie wygląda zdrowo. Nakładając olejek do brody, sprawisz, że broda będzie bardziej miękka i mniej szorstka. Jest również ładniejszy z wyglądu i będziesz miał mniej problemów z jego szczotkowaniem. Olejek, który nałożysz, wyleczy włosy, ale także skórę pod spodem. Zapobiegnie to martwej skórze i chęci drapania. A na dodatek olejek do brody nadaje również Twojemu polarowi delikatny zapach! Wybierz zapach, który przypomina Twoją osobowość, zachwyci otoczenie !

Jak nakładać olejek do brody ?

porady dotyczące stosowania olejku do brody, jakich produktów użyć do pielęgnacji brody i wąsów

Nie stosujemy tego zabiegu w locie! Nie trzeba dodawać dużej dawki olejku, aby był skuteczny. Umieść 3 lub 4 krople na dłoni, aby olejek rozgrzał się w kontakcie z ciepłem ciała. Możesz zatrzeć ręce przed przeczesaniem brody. Spróbuj wmasować olejek delikatnie przez kilka sekund. Dzięki temu nie zatrzyma się na powierzchni i dotrze do nasady włosa. Na koniec wymodeluj brodę palcami lub użyj grzebienia do brody. Zalecamy codzienne nakładanie olejku do brody.

To ostatni krok pielęgnacyjny przed wyjściem do pracy, potrzebujesz tylko od 30 sekund do 1 minuty, aby uzyskać wysublimowaną brodę! Czy naprawdę trudno jest dbać o brodę? Z drugiej strony unikamy wmawiania sobie, że im więcej olejku nałożysz, tym piękniejsza będzie broda: potrzebujesz odpowiedniej dawki, aby nie udusił włókien włosów. A jeśli nie masz ochoty nakładać go rano, zawsze możesz masować brodę na kilka minut przed pójściem spać. To da jej mnóstwo czasu na korzystanie z dobrodziejstw olejku przez całą noc. A następnego ranka twoja broda będzie naprawdę idealna.

A jaki olejek do brody wybrać? ?

jak pielęgnować brodę i wąsy, produkty pielęgnacyjne do nawilżania i zapuszczania brody

Nie chodzi o to, by dbać o brodę, pokrywając ją ultra-chemicznym i szkodliwym produktem! Aby pójść dalej w swoim podejściu, wybierz olejki do brody z upraw ekologicznych. Nie tylko dbasz o siebie, ale także szanujesz środowisko. Oleje roślinne czerpią swoją moc z roślin, aby wydobyć z nich to, co najlepsze, są antyalergiczne i nietestowane na zwierzętach.

produkt do pielęgnacji i nawilżania brody, porady dotyczące pielęgnacji brody i wąsów

Pamiętaj też, aby obserwować brodę, aby określić, czy jest ona raczej sucha, tłusta, czy się podkręca lub czy jest gładka. Różne olejki do brody nie działają tak samo na włosy, więc jeśli nie wybierzesz tego, którego naprawdę potrzebujesz, uzyskasz niezadowalające rezultaty..

Czy nadal masz wątpliwości? A może spróbujesz podjąć decyzję? Najbardziej oporni brodaci zaczęli stosować olejek do brody, ponieważ dawał im satysfakcję !

jak wybrać olejek do brody i go nałożyć, najlepsze produkty do pielęgnacji brody i wąsów