Piękno bez granic: MAKEUP otwiera swój sklep internetowy we Francji

MAKEUP, jeden z największych internetowych sklepów kosmetycznych w Europie, wchodzi na francuski rynek w samą porę na święta. Od początku listopada klienci z Francji kontynentalnej, Korsyki i Monako mają już dostęp do ponad 77 000 produktów 2000 różnych marek..

Witamy nadejście dobrych kosmetyków 

kobieta z krótką białą bluzką jasnoniebieskie dżinsy leżące na łóżku

Nieustannie powracająca kolekcja produktów kosmetycznych 

Zawsze troszczy się o różnorodność asortymentu, MAKIJAŻ postawiła sobie za cel oferowanie szerokiej gamy kosmetyków i perfum, które zaspokoją wszystkie gusta i budżety. Strona to prawdziwa przestrzeń poświęcona światu piękna, która pozwala odkrywać nowe i ciekawe produkty.

Oprócz marek dobrze znanych publiczności, kolekcja MAKEUP pozwala klientom dokonywać wielkich odkryć. Oferuje wybór innowacyjnych produktów kosmetycznych i najmodniejszych obecnie marek z całego świata (Korea Południowa, Japonia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia, Australia, RPA).

Dla fanów zielonych kosmetyków MAKEUP oferuje ponad 1000 certyfikowanych produktów ekologicznych i ponad 10 000 marek produktów naturalnych..

MAKEUP zawsze stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i oferować im najlepsze marki perfumy, kosmetyków i nowych ulubionych produktów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, strona oferuje również duży wybór produktów do manicure, estetyki czy fryzjerstwa do użytku profesjonalnego..

Kupowanie produktów kosmetycznych, łatwiejsze niż kiedykolwiek

dwie dziewczyny w niebieskich okularach przeciwsłonecznych z długimi włosami

Obecny już w 14 krajach MAKEUP dostarcza do swoich stałych klientów we Włoszech, Niemczech, na Węgrzech, w Polsce, Czechach, Słowacji i Austrii. Podsumowanie – ponad 280 milionów użytkowników odwiedzających sklepy internetowe i ponad 45 milionów zamówionych produktów. Klienci francuscy już teraz mogą korzystać z szerokiego asortymentu produktów w atrakcyjnych cenach..

Unikaj długich kolejek i zatłoczonych sklepów

półki w sklepie z kosmetykami i perfumami zaaranżowane

Wygodne zakupy kosmetyczne

Aby poprawić wrażenia z zakupów dla swoich klientów, strona wdrożyła potężną wyszukiwarkę i liczne opcje sortowania. Pozwala także subskrybować powiadomienia, aby nigdy nie przegapić najnowszych ofert promocyjnych i prezentów w MAKEUP Beauty club.

Aby zapewnić szybką i sprawną dostawę zamówień, MAKEUP współpracuje z największym przewoźnikiem we Francji – Colissimo.

Miej dostęp do najlepszych marek kosmetycznych w zaciszu własnego domu

młoda dziewczyna siedząca w fotelu robiąca zakupy online