Jordan 8 x 8: kolekcja wymyślona przez projektantów z Chicago, w tym V. Abloh

Po szczegółowej prezentacji Off-White x Jordan 5 zaprojektowanej przez markę Off-White we współpracy z Nike, Virgil Abloh opublikował w środę pierwsze zdjęcia nieoczekiwany od kapsuły Off-White x Jordan, która będzie towarzyszyć słynnym tenisówkom z tak wieloma komentarzami. Ogłoszenie oficjalnie przekazane przez Jordan w czwartek, które ujawnia przybycie dużej kolekcji Jordan 8 x 8.

Oprócz Air Jordan 5, Virgil Abloh zaprezentował dwa nowe modele z kolekcji Jordan 8 x 8

Virgil niespodziewanie prezentuje nowe produkty ze współpracy Off-White dla kolekcji Jordan 8 x 8

To właśnie na Instagramie wczoraj amerykański projektant stworzył niespodziankę, odsłaniając zdjęcia dwóch nowych produktów, t-shirtu i bluzy z kapturem, opieczętowanych przez partnerstwo Off-White x Jordan i opatrzonych komentarzem Off-White™ c/o Jordania. Dwukolorowa czerń i szarość, dwa artykuły, które prawdopodobnie są częścią kapsuły o nazwie „Flight School”, nawiązują do palety kolorów słynnego Air Jordan 5 x Off-White. Czerwień ma również miejsce z tyłu z logo firmy Abloh ze skrzyżowaną strzałką, której towarzyszy przejęcie „Wing” Jordan Brand, z Off-White zastępującym nazwę partnerską Nike..

Jordan 8 x 8: kapsuła wymyślona przez różne zespoły kreatywne z Chicago

Niespodzianka kolekcja Jordan 8x8 stworzona przez kreatywne zespoły z Chicago na nadchodzący mecz All-Star

Po tym, jak Off-White objął prowadzenie w prezentowaniu tych dwóch współpracujących produktów, Jordan z kolei przejął internet aby potwierdzić nadejście specjalnej kolekcji Jordan 8 x 8, poświęconej nadchodzącym Chicago All Star Games, której Virgil Abloh i jego wytwórnia, choć liderzy, są ostatecznie tylko częścią. Rzeczywiście, marka w Jumpman zobaczyła szerszy obraz, zlecając w sumie ośmiu twórcom z miasta Bulls dostarczenie kapsuły obracającej się wokół wartości Unity przewożonej przez Jordan Brand..

Jordan świętuje nadchodzący weekend gwiazd w Chicago, przedstawiając kolekcję 8x8 zaprojektowaną przez lokalne zespoły

Wśród tych wszystkich kreatywnych zespołów z Chi-town pomysł wykorzystania koloru linii komunikacyjnych miasta wydaje się być wspólną płaszczyzną. Znajdujemy kolektyw SocialWorks założony przez Chance’a The Rappera, filmowca Cole’a Bennetta czy zespół sklepu SucceZZ. Na poziomach przedmiotów bohaterowie zmierzyli się z różnymi parami marki, takimi jak Air Jordan 10, Air Jordan 1 KO czy Jordan Aerospace 720. Bluzy również odgrywają ważną rolę w tej kolekcji kapsułowej Jordan 8 x 8. , czasami ubrane w pop kolory, czasem graffiti lub zdjęcia. Ta kolekcja Jordan 8 x 8 będzie dostępna 15 lutego podczas weekendu Chicago NBA All Star, który odbędzie się w Illinois między 14 a 16 lutego..

Kolekcja kapsułowa zaprojektowana z okazji weekendu NBA All Star w Chicago w lutym

Chicago zajęło pierwsze miejsce w Jordanie prezentuje kolekcję 8x8 na lutowy mecz All Star