Jakie perfumy dla Ciebie? Wybierz spośród najlepszych perfum Lancôme

„Kobieta bez perfum to kobieta bez przyszłości” – powiedziała Coco Chanel. I miała rację, bo zapach jest nie tylko odzwierciedleniem osobowości użytkownika, ale także wskazówką tego, kim chciałaby się stać. W rzeczywistości ta ostatnia zasada stała się kluczem do sukcesu nie jednej czy dwóch największych francuskich perfumerii, w tym Lancôme. Luksusowa marka, która sprawia, że ​​ulegamy i marzymy dzięki wyjątkowym zapachom, inspirowanym kobietami i stworzonym dla kobiet! W tym artykule zapraszamy do odkrycia uroku Lancôme poprzez jego najbardziej kultowe perfumy.

Lancôme – francuska elegancja !

Z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży perfumeryjnej Lancome od zawsze była synonimem prestiżu, piękna i kobiecości. Produkt woli swojego twórcy (Armanda Petitjeana), aby „umieścić Francję na mapie światowej perfumerii”, Lancôme szybko się ugruntował i stał się prawdziwą furią od wprowadzenia na rynek swoich pierwszych i bardzo udanych zapachów w 1935 roku. konsekwentny i równie niezwykły sukces, który ostatecznie przekształci markę w ulubieniec kobiet na całym świecie i prawdziwe ucieleśnienie Francuzek. Na pierwszy rzut oka krucha i urocza istota, ale obdarzona silnym, wolnym i niezależnym duchem, niczym róża – emblemat Lancôme. Ciesząc się nieomylną reputacją, Lancôme nadal przemawia do kobiet różnorodnością swoich zapachów, nieustanną troską o innowacyjność i nieustannym dążeniem do zapewnienia kobietom dobrego samopoczucia. Przesłanie, które niesie również wybór ambasadorek marki Rose – od „ładnej kobiety” Julii Roberts, twarzy „La vie est belle” (bestseller marki) po Zendayę, która jest jedną z ostatnich muzy.

Kultowe zapachy

Chociaż perfumy Lancôme łączy ten sam duch i wartości, projekt każdego nowego zapachu opiera się na duchu wyjątkowości. Nuty kwiatowe, pikantne czy owocowe? Perfumy na co dzień czy na specjalną okazję? Świeży, słodki czy raczej uwodzicielski zapach? Lancôme dokładnie przemyślało różnorodność potrzeb i upodobań płci pięknej iw kolejnych wierszach przedstawimy jedne z najlepszych zapachów marki, przyglądając się cechom, które czynią je wyjątkowymi..

La vie est belle – prawdopodobnie najpopularniejszy zapach Lancôme, symbol wolności i szczęścia. ten Perfumy La Vie est belle promuje odwagę i radość życia poprzez słodkie i owocowe nuty, odciśnięte buntowniczym duchem, podróżnikiem i poszukiwaczem przygód. Duch, który można dostrzec także w doborze drogocennego irysa w środku kwiatowego bukietu, złożonego z kwiatów jaśminu i pomarańczy, zmieszanych z wykwintnymi nutami czarnej porzeczki. Jeśli chodzi o nuty bazowe – esencje z fasoli tonka, pitchouli, praliny i wanilii prezentują się z całą subtelnością i dyskrecją… Prawdziwa eksplozja szczęścia, która “sprawia, że ​​się uśmiechasz”, a nawet kształt jej płatka ma imitować uśmiech.

La vie est belle marki Lancôme – zapach, który uśmiecha się i sprawia, że ​​się uśmiechasz

la vie est belle lancone, popularny pomysł na perfumy lancome, luksusowa marka perfum

Trésor – prawdziwa oda do miłości, zapach, o którym mowa, inspirowany jest najszlachetniejszym uczuciem, aby zaoferować nam urzekające doznania węchowe. I to nie jest zwykła miłość, ale miłość romantyczna, słodka i emocjonalna. Ten odurzający kwiatowy zapach to prawdziwy płynny skarb zamknięty w ładnej butelce w kształcie piramidy. Do tego dochodzą orientalne nuty piżma, bursztynu i drzewa sandałowego; na szczycie oczywiście nieunikniony zapach róży, któremu towarzyszą wiosenne nuty, w tym konwalii, brzoskwini i moreli.

Le Trésor – perfumy-klejnot

tresor lancome, luksusowa marka perfum z esencją róży

Idole – szyprowy zapach stworzony z myślą o uczczeniu kobiecej przywódczyni i rozbudzeniu kobiecej energii. Elegancki, świeży i lekki, Idole po raz kolejny chwali różę, która dominuje obok jaśminu, tworząc ten klasyczny duet i zawsze zwycięzcę w perfumiarstwie. Dla soczystej nuty – do tej aromatycznej symfonii dołączają bergamotka i gruszka. Zapachowy rzecznik kobiecości w równie kobiecej, delikatnej i eleganckiej butelce.

Idole – symbol silnej i niezależnej kobiety

Idol Lancome, pomysł, jakie perfumy zaoferować na dzień matki, luksusowa marka perfum

Cud – wibrujący zapach, naładowany energią, która jest jednocześnie witalna i zmysłowa. Prawdziwy cud, który współbrzmi z dynamicznym stylem życia współczesnych kobiet i jest dzielony między kilka codziennych czynności i obowiązków. Daj się oczarować aromatom liczi, frezji i magnolii, doprawionymi dyskretnymi nutami pieprzu i imbiru. Miękkość jego różowego koloru, inspirowana chromatycznym zaklęciem wczesnego poranka, jest symbolem optymizmu i nadziei, która nigdy nie gaśnie.

Cud – zapach przeznaczony dla osób aktywnych

Cud Lancome, luksusowa marka perfum w kolorze różowym, nowoczesny i elegancki pomysł na perfumy

Ô de Lancôme – idealna alternatywa dla kwiatowych zapachów Lancôme, zapach ten inspirowany jest sezonem letnim i wszystkimi sezonowymi aromatami, których oferuje nam pod dostatkiem. Oto perfumy Lancôme, które zrywają z kwiatową tradycją, by odkrywać tropikalne regiony. Nie trzeba dodawać, że perfumy są przeznaczone dla silnych i ambitnych kobiet, które pokochały swoją wyjątkowość! Nutami głowy są oczywiście cytrusy – mandarynka, bergamotka i cytryna.

Ô de Lancôme – idealny zapach na lato

o de lancome, luksusowa marka perfum o owocowych nutach dla niezależnych kobiet

Nowy zapach na 2020 rok

A ponieważ gwarancja doskonałości zawsze była dla marki najważniejsza i najważniejsza, zawsze chętnie wprowadza innowacje i zaskakuje nas coraz bardziej uwodzicielskimi i wykwintnymi zapachami. Taki jest cel najnowszego zapachu z serii Trésor, zaprezentowanego na początku 2020 roku.. Lancôme La Nuit Trésor Nude – to nazwa nadana tej nowej generacji perfum, która przejmuje oryginalny Treasure, aby zaoferować nam nową, ale równie piękną interpretację miłości. Prawdziwy spektakl esencji, w którym główną rolę zawsze odgrywa róża – jak zawsze zmysłowa i emocjonalna. Tyle że tym razem otrzymuje pieszczotę tropikalnego słońca w parze ze słodkim zapachem kokosa.

La Nuit Trésor Nude – zapach, który uświetni rok 2020

la nuit tresor nude, trend perfumeryjny 2020, pomysł, jaką luksusową markę perfum zaoferować?