Virgil Abloh & Nigo za kapsułę Louis Vuitton LV²

Po oficjalnym oficjalnym nawiązaniu współpracy z franczyzą League Of Legends francuska marka kontynuuje kampanię partnerską z kapsułą Louis Vuitton LV² autorstwa Virgila Abloha & NIGO. Jak zapowiedział dyskretnie na Instagramie Dyrektor Artystyczny, luksusowy dom wkrótce połączy siły z japońskim projektantem, aby stworzyć kolekcję na koniec 2020 roku. Nowy krok w procesie odświeżania LV przez rodowitego mieszkańca Rockford, który podpisuje tutaj swoją pierwszą współpracę od czasu objęcia stanowiska w 2018 roku.

Virgil Abloh i Nigo będą współpracować przy kapsule Louis Vuitton LV²

Virgil Abloh ogłasza nadchodzącą kolekcję kapsułek Louis Vuitton LV² we współpracy z NIGO

Kapsuła zaprojektowana przez duet gwiazdorskich projektantów nowej generacji, zatytułowana już Louis Vuitton LV² lub Squared, powinna zostać wprowadzona na rynek w ramach sezonu poprzedzającego jesień 2020. NIGO, japoński założyciel marki BAPE, A Bathing Ape, z firmy Billionaire Boys Klub i szef oddziału UT japońskiej marki Uniqlo wiąże się tym samym ze swoim amerykańskim odpowiednikiem w imieniu marki grupy LVMH, do której powinien wnieść swój szczególny graficzny akcent. „Moje miejsce w Louis Vuitton jest bezpośrednio związane z inspiracją czerpaną z prac wykonywanych przez NIGO przez całą jego karierę”, podkreśla szef Off-White.

Twórca BAPE wniesie swój styl do następnej kapsuły Louis Vuitton LV²

Louis Vuitton LV², kolejna współpraca kapsułowa zaprojektowana przez Virgila Abloha i NIGO, zaplanowana na jesień 2020 r.

Teraz przyzwyczajony do pracy zespołowej, niedawno podpisał kolekcję Human Made X Adidas z innym ekspertem sceny lifestylowej, Pharrellem Williamsem..

LV kontynuuje strategię otwartości i modernizacji

Virgil Abloh, dyrektor artystyczny Louis Vuitton, wzywa japońskie NIGO do przedjesiennej kolekcji LV² 2020

Jeśli dom już ogłosił, że ta kolekcja kapsułowa Louis Vuitton LV² autorstwa Virgila Abloha i NIGO powinna zawierać kilka rodzin przedmiotów, takich jak odzież, buty, akcesoria i oczywiście galanteria skórzana, upodobanie francuskiej marki, żadnych innych szczegółów dotyczących estetyki to zostało jeszcze przekazane. Należy się jednak spodziewać oryginalnej grafiki, a także reinterpretacji sygnatur Louisa Vuittona, a zwłaszcza jego kultowego monogramu.

Virgil Abloh wybiera swojego japońskiego mentora do swojej pierwszej współpracy jako prokurator generalny Louisa Vuittona

Wraz z kolejną kolekcją LV² przed jesienią 2020 r. Virgil Abloh podpisuje swoją pierwszą współpracę jako DA Louisa Vuittona

Zobacz ten post na Instagramie

? ?

Post udostępniony przez @ virgilabloh 12 grudnia 2019 r. o 6:27 PST