UNO Minimalista, designerska wersja słynnej gry

Podczas gdy gry planszowe i karciane są z pewnością w wielu domach w tym okresie ogólnego odosobnienia, UNO, jedna z najpopularniejszych z nich, oferuje sobie bardzo klasyczną metamorfozę w edycji UNO Minimalista.

Gra UNO oferuje czarną i minimalistyczną wersję

Mattel wypuszcza UNO Minimalista, specjalną edycję gry karcianej o trzeźwym designie

UNO Minimalista, gra Mattel wydobywa smoking

Prawdziwym sukcesem od lat 70. gra karciana UNO wydana przez firmę Mattel jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych na świecie, do tego stopnia, że ​​jest teraz dostępna w wielu wersjach na konsole. Prosta pod względem zasad, przejrzystych map i kieszonkowego rozmiaru, gra jest daleka od pierwszej próby pod względem edycji specjalnej. W związku z tym słynna gra kilka miesięcy temu wypuściła „Artist Series”, kolekcję pudełek w limitowanych seriach, których estetyka była inspirowana dziełami wielkich nazwisk w malarstwie. Na przykład był pakiet poświęcony Jean-Michelowi Basquiatowi, współredagowany z agencją artystyczną Artestar. Aby wzmocnić wizerunek gry UNO stworzonej dla wszystkich, firma Mattel, we współpracy z Amerykańskim Narodowym Stowarzyszeniem Niewidomych, zaprojektowała także wersję w języku Braille’a..

UNO gra we współpracę

Dzięki UNO Minimalista Mattel przeprojektowuje grę karcianą i oferuje jej klasyczny design

UNO Minimalista, pomysł młodego brazylijskiego projektanta Warlesona Oliveira

Chociaż istnieje obecnie wiele kolaboracji w świecie mody, a nawet w branży motoryzacyjnej z fuzją Futury 2000 i BMW, gra planszowa nie jest już gorsza. Dlatego UNO odkłada na bok swój zabawny, tradycyjny design na rzecz minimalistycznej, limitowanej serii, ubranej w czerń. Ta specjalna edycja o fantazyjnym wyglądzie i po prostu nazywana „Minimalista” jest dziełem brazylijskiego projektanta Warlesona Oliveiry.

Modny design

Słynna gra karciana UNO wychodzi w specjalnej czarnej i minimalistycznej edycji

Ta edycja UNO Minimalista była początkowo jedynie osobistym projektem młodego projektanta, na co zwrócił uwagę podczas publikacji pierwsze zdjęcia z gry na Instagramie, Zeszłego stycznia. Opierając się na pozytywnych opiniach, Mattel najwyraźniej zdecydował się postawić na projekt Brazylijczyka i urzeczywistnić ten pomysł. Gra jest zatem prezentowana w błyszczącym czarnym kartonie, który znajduje się na pudełku i odwrocie kart. Przód z nich wykorzystuje zwykłe kolory gry, z liczbami umieszczonymi pośrodku.

Gra UNO Minimalista będzie wkrótce dostępna u dealerów Mattel w cenie około 10 euro.

Znajdź UNO Minimalista już wkrótce w swoich ulubionych sklepach

UNO Minimalista, projektowa i minimalistyczna wersja słynnej gry firmy Mattel