Supreme x Nike Air Max 95 Lux, luksusowe buty w 100% skórzane

Po otwarciu nowego butiku w San Francisco i rozpoczęciu nowej zimowej współpracy z North Face w zeszłym tygodniu, Supreme po raz kolejny zachwyca kolekcjonerów, pojawiając się w ramach cotygodniowej kolekcji nowej pary tenisówek. Rzeczywiście, 9 listopada pojawi się na rynku Supreme X Nike Air Max 95 Lux, wyjątkowa para ze względu na swój design, ponieważ jego cena wynosi 500 euro, co czyni go najdroższym, jaki kiedykolwiek zaprojektował nowy Yorker. Niestety, drażniony pod koniec września przez Drake’a na swoim koncie na Instagramie, ten Air Max 95 Lux wyróżnia się pod wieloma względami i jak sama nazwa wskazuje, jest modelem luksusowym.

Supreme x Nike Air Max 95 Lux

Nike i Supreme ogłaszają wprowadzenie na rynek luksusowych skórzanych butów sportowych Supreme x Nike Air Max 95 Lux

Wyprodukowany we Włoszech model Supreme x Nike Air Max 95 Lux jest w pełni pokryty skórą z lokalnej produkcji transalpejskiej. W rzeczywistości język, wkładka, wyściółka, kołnierz są wykonane ze szlachetnego materiału, a także oczywiście cholewka, na której wygrawerowana jest laserowo nazwa Supreme, w górnej części każdej stopy. Wewnętrzna pięta jest również oznaczona złotymi literami z nazwami dwóch marek, z których powstała ta wysokiej klasy współpraca, a także etykietą Made In Italy. Dostępna w trzech kolorach, czarnym, niebieskim i czerwonym, z dopasowanymi sznurowadłami, podeszwa zewnętrzna pozostaje taka sama we wszystkich trzech wersjach, zachowując swój czarny kolor. Do każdej pary dołączony jest metalowy medalion z wygrawerowanymi kształtami Włoch.

Supreme x Nike Air Max 95 Lux, luksusowe buty w 100% skórzane

Supreme x Nike Air Max 95 Lux, luksusowe skórzane buty sportowe sprzedawane za 500 euro

Marka przecinkowa i Supreme nie są pierwszą próbą partnerstwa. Rzeczywiście, te dwie amerykańskie firmy łączą swoje umiejętności w zakresie projektowania i szumu od 2002 roku, w którym pojawiły się Nike Dunk Low Pro SB Supreme, pierwsze tenisówki stworzone ze stowarzyszenia Nike i stworzonej marki. Jamesa Jebbiego. Po długiej serii modeli zaczerpniętych głównie z referencji Dunk i SB, dopiero w 2016 roku duet zmierzył się z linią Air Max, a na scenie pojawiły się Nike Air Max 98 X Supreme, a następnie w tym roku. Supreme X Nike Air Max Tailwind 4, a dziś Air Max 95 Supreme. W międzyczasie duet Supreme-Nike zrobił wrażenie, projektując buty Nike Air More Uptempo X Supreme, zaczerpnięte z oryginalnej koszykówki z lat 90. i jej kultowych napisów bocznych..

Wyjątkowa para wyprodukowana we Włoszech, sprzedana za 500 euro

Supreme Air Max 95 Lux, para luksusowych skórzanych tenisówek wyprodukowanych we Włoszech

Buty Supreme x Nike Air Max 95 Lux będą dostępne 7 listopada na stronie Supreme oraz w salonach marki w Nowym Jorku, Brooklynie, Los Angeles, San Francisco, Londynie i Paryżu. Japonia otrzyma swoje kopie z tradycyjnym dwudniowym opóźnieniem.

Supreme x Nike Air Max 95 Lux, w sprzedaży od 7 listopada 2019 r.

Buty Nike Air Max 95 Supreme ze 100% skóry w cenie 500 USD będą dostępne 7 listopada w sklepach Supreme

Znajdź wszystkie nowości modowe & Styl życia nasz oficjalne konto na Twitterze.