Sandały Yeezy Slide od Kanye Westa i Adidasa pojawią się 6 grudnia

Dzień po prezentacji nowej wersji Yeezy Boost 700 „Carbon Blue”, sojusz Adidas i Kanye West prezentują dziś slajdy Yeezy Slide, zaprezentowane już dwa miesiące temu przez Kim Kardashian na Instagramie.

Przyjechała zjeżdżalnia Adidas x Yeezy Slide

Plastikowe slajdy Kanye West i adidas Yeezy Slide pojawią się 6 grudnia w cenie 55

Pomimo orientacji, którą można by pomyśleć o lecie, nowe sandały Yeezy Slide debiutują w okresie przedświątecznym. Przeznaczony dla całej rodziny, ten nowy znak współpracy między gwiazdorskim raperem a niemieckim dostawcą jest dostępny w różnych rozmiarach, aby pasował zarówno do dorosłych, jak i dzieci, a nawet niemowląt. Uformowane w jednym kawałku z lekkiej pianki EVA, wygodne i dopasowane do podbicia ciała, Yeezy Slide i ich minimalistyczny design mają karbowaną podeszwę zewnętrzną, która zapewnia lepszą przyczepność i zapobiega ślizganiu się na krawędzi. łazienka.

Zjeżdżalnia Yeezy jest dostępna dla dorosłych, dzieci i niemowląt

Przeznaczone dla dorosłych, dzieci i niemowląt sandały Yeezy Slide zaprojektowane przez adidas i Kanye Westa będą dostępne online już 6 grudnia.

Wierne gamie stonowanych i naturalnych kolorów, te sandały Slide od Yeezy i Adidas są dostępne w trzech różnych kolorach: „Pustynny piasek”, „Bone” i „Resin”, od beżu po złamaną biel, w tym zieleń khaki..

Sandały Adidas X Yeezy dostępne są w trzech kolorach: „Desert Sand”, „Bone” i „Resin”

Po tym, jak Kim Kardashian dokuczał mu w październiku, plastikowe sandały Yeezy Slide pojawią się 6 grudnia

W sprzedaży od tego piątku, 6 grudnia, trio Yeezy Slide zaprojektowane przez Kanye Westa i Adidasa odczuje niewielką różnicę. Rzeczywiście, Yeezy zastrzega sobie wyłączną sprzedaż koloru „Desert Sand”, który będzie sprzedawany tylko w dniu strona internetowa Yeezy Supply. Pozostałe dwie wersje, „Bone” i „Resin”, będą również oferowane w tej ostatniej, ale można je również zamówić na adidas.com. Jeśli chodzi o sprzedaż fizyczną, będą one również dostępne u niektórych sprzedawców detalicznych zlokalizowanych w Afryce, Azji, Australii, Nowej Zelandii, na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Ameryce Południowej. Cena sprzedaży tych slajdów Yeezy Slide wyniesie 55 dolarów za wersję dla dorosłych, 45 dolarów za rozmiar dziecięcy i 35 dolarów za model niemowlęcy..

Dostępne od 6 grudnia na adidas.com i Yeezy Supply

Adidas i Kanye West zaprezentowali zjeżdżalnię Yeezy Slide, dostępną w kolorach Desert Sand, Bone i Resin

Znajdź wszystkie nowości w naszej kategorii Moda & Styl życia i na naszym oficjalne konto na Twitterze.