Reebok X Adidas: debiut Instapump Fury Boost x Pump

Aby uczcić 25 lat kultowej już technologii Instapump, która podniosła Reeboka do rangi oficjalnego dostawcy kultury odzieży sportowej i streetwearowej, brytyjska marka połączyła siły z Adidasem, byłym głównym konkurentem, a obecnie jego właścicielem od czasu jego przejęcia. niemieckiego producenta sprzętu w 2005 r. Z tej bezprecedensowej współpracy narodził się sojusz systemu Instapump firmy Reebok i rewolucyjnej amortyzacji BOOST™ firmy Adidas, a wszystko to skoncentrowane w kwintecie sneakersów Instapump Fury Boost w awangardowym stylu. oryginalny model wydany w 1994 roku.

Reebok X Adidas Instapump Fury Boost „Prototyp”

Reebok i Adidas współpracują przy wydaniu butów sportowych w wersji Instapump Fury Boost

Innowacja Pump X Boost chwalona przez Stevena Smitha, projektanta Instapump: „Instapump Fury Boost to dokładnie ten model, który moglibyśmy wynaleźć w 1994 roku, gdybyśmy mieli odpowiednią technologię, podczas gdy podwoiliśmy nasze wysiłki w celu ulepszenia. możliwy system amortyzacji. Co za radość móc połączyć najlepsze technologie obu marek”.

Reebok połączył siły z Adidasem, aby stworzyć buty Instapump Fury Boost

Reebok X Adidas, obie marki wypuszczają Instapump Fury Boost, łącząc technologie Pump X Boost

Dzięki futurystycznemu projektowi inspirowanemu bezpośrednio ołówkiem Stevena Smitha w latach 90., zorientowany na bieganie Instapump Fury Boost działa jak hybrydowe UFO dzięki połączeniu dwóch niegdyś konkurencyjnych technologii. But tutaj zachowuje superpozycję siateczkowych i zamszowych wstawek z oryginalnego modelu, a jako spadkobierca, nowe sneakersy Reebok X Adidas wykorzystują dobrze znaną kolekcjonerom technologię Pump-to-fit, dzięki czemu tradycyjne sznurowanie może zostać zastąpione system pomp. Adidas wnosi do współpracy swoją wiedzę, dostarczając system amortyzacji Boost zaprojektowany w 2013 roku z producentem chemikaliów BASF, zamiast piankowej podeszwy środkowej. Aby zaznaczyć to partnerstwo między dwoma gigantami odzieży sportowej, but otacza elastyczna taśma podtrzymująca, na której znajdują się nazwy i logo obu marek, a na pięcie widnieje również nazwa Boost producenta sprzętu..

Pump X Boost: harmonogram premier butów Adidas X Reebok

Reebok i Adidas prezentują buty Instapump Fury Boost dostępne w trzech opakowaniach i pięciu kolorach

Buty Reebok X Adidas Instapump Fury Boost są dostępne w pięciu kolorach, podzielonych na trzy paczki, których premiery zostaną rozłożone na cały miesiąc. Pierwsza wersja o nazwie „Prototype”, dostarczona w zeszłym miesiącu w wersji zapoznawczej na atmosCon w zaledwie 50 egzemplarzach, bezpośrednio oddaje hołd oryginalnemu modelowi, przyjmując kod koloru biały, królewski niebieski i pomarańczowy pierwszej próbki wyprodukowanej przez Stevena Smitha, skomponowanej na czas różnych typów tenisa. Drugi i trzeci kolor można znaleźć w pierwszej paczce dystrybuowanej od 22 listopada i odpowiadającej nazwie „OG Meets OG”, z czarno-fioletowym duetem Adidas Ultra Boost z jednej strony i cytrynowo-żółto-czerwonym strzałem z inne buty Reebok Instapump Fury OG.

Dwa modele Instapump Fury Boost z pakietu OG Meets OG

Pump X Boost, Reebok i Adidas świętują 25-lecie Instapump Fury butami Fury Boost

Ostatnie dwie wersje tego Instapump Fury Boost ujrzą światło dzienne w trzecim i ostatnim pakiecie 6 grudnia, łączącym czerń i biel na gumowej podeszwie..

Czarny pakiet & Biały nadchodzi 6 grudnia 2019 r.

czarno-białe opakowanie Instapump Fury Boost zaprojektowane przez Reebok X Adidas i wyposażone w technologie Pump X Boost

Znajdź wszystkie nowości dotyczące sneakersów w naszej kategorii Moda & Styl życia i na naszym oficjalne konto na Twitterze.