Premiera kolekcji Supreme x Lamborghini z 2 kwietnia

Wychodząc ze współpracy z Timberland nad nową wiosenną kolekcją, nowojorska marka Supreme tym razem wprowadza na rynek wraz z producentem samochodów, a nie tylko z włoskim Lamborghini. Plotka nie tak dawno kapsułka Supreme x Lamborghini oficjalnie ujawniony.

Współpraca Supreme x Lamborghini ujawnia się

plotka o współpracy Supreme x Lamborghini jest oficjalna

Nigdy nie brakuje niespodzianek, dlatego właśnie z producentem luksusowych samochodów sportowych Lamborghini Supreme połączyło siły, aby stworzyć nową kolekcję, zaprojektowaną wokół kultowego logo i jasnych kolorów, które ozdabiają pojazdy firmy stworzonej przez Ferruccio Lamborghini. Podobnie jak Diablo czy Aventador, przedmioty Supreme x Lamborghini są dostępne w kolorze pomarańczowym, jasnozielonym, a nawet pomarańczowym. Kwaśne kolory, które nadają się do żywiołowości wiosenno-letniej pory widzianej przez okno.

Kolekcja w blokach startowych

Supreme x Lamborghini, kolekcja kapsułek zaprojektowana z włoskim producentem, pojawi się 2 kwietnia

Supreme po raz kolejny zjeżdża z utartych szlaków dzięki tej współpracy Lamborghini

Złożona z siedmiu różnych części kapsuła Supreme x Lamborghini jest zorientowana na sportową stronę marki z bykiem, urodzonym w 1948 roku, zanim stał się Automobili Lamborghini w 1963. Jednym z głównych elementów tej niesamowitej kolekcji jest pikowana kurtka, dostępna w trzy kolory, na którego odwrocie znajduje się wielkoformatowa wersja logo marki samochodów, inspirowana pasją jego szefa do walk byków. Sygnatura Supreme znajduje się po prostu na masce. Drugim ważnym elementem kolekcji jest pełny garnitur, czarny lub zielony, inspirowany modelami noszonymi przez mechaników.

Koszulka hokejowa Supreme x Lamborghini ?

Supreme wprowadza w tym tygodniu niespodzianką kolekcję kapsuł z Automobili Lamborghini

Również dla sportowego upodobania Lamborghini, znajdziemy koszulkę hokejową z długimi rękawami w trzech kolorach. Ten ma na przedniej ściance masywne logo producenta, a na odwrocie nazwa Supreme, również w przyzwoitej wielkości. Kolejny top, czarna koszula o kiczowatym wyglądzie, ozdobiona logo, znów w formacie „full page”, z przodu iz tyłu. Wreszcie koszulka oznaczona tą samą grafiką zamyka tekstylną część tej współpracy Supreme x Lamborghini. Wierny swoim początkom w świecie skateboardingu, Supreme nie zapomina o upamiętnieniu tego historycznego partnerstwa publikacją deski. Częścią gry jest również trio czapek.

Gdzie kupić Supreme x Lamborghini podczas blokady? ?

Po zamknięciu sklepów na całym świecie firma Supreme wprowadzi kolekcję do sprzedaży 2 kwietnia, dopiero w dniu sklep jego oficjalnej stronyten. Zamówienia powyżej 150 euro są zatem zawsze wolne od kosztów wysyłki..

Kapsuła Supreme dedykowana Automobili Lamborghini to także hołd dla fanów pięknej mechaniki…

Czarna koszulka z krótkim rękawem Supreme Lamborghini z dużym złotym logo

Koszulka Lamborghini x Supreme, jeśli nie stać Cię na samochód swoich marzeń

Koszulka Supreme z kolekcji wyprodukowanej we współpracy z Automobili Lamborghini

Supreme nie zapomina o swoich początkach

Deskorolka Supreme Board w barwach kolaboracji z Lamborghini

Czapka na chłodne wiosenne wieczory…

Zaskakująca kolekcja kapsułowa Supreme Lamborghini zaprezentowana przed premierą 2 kwietnia