Nike x Undercover FW 19: nowa zimowa współpraca Juna Takahashi

Nike i Undercover odnawiają współpracę, aby stworzyć nową zimową kolekcję z futurystycznymi akcentami. Po premierze pierwszej kapsuły Nike x Undercover zeszłej wiosny, marka przecinkowa i japoński projektant Jun Takahashi przyjrzeli się butom Air Max 720, które pojawiły się tutaj ponownie w trzech różnych kolorach, a także zestawowi upiększonych elementów tekstylnych..

Parka Fishtail od Nike x Undercover FW 19

Nike i Jun Takahashi po raz kolejny współpracują przy kolekcji Nike X Undercover FW19

Mniej skupiona na technice niż pierwsza wersja duetu Daybreak, w której mogliśmy odkryć serię produktów przeznaczonych do biegania, a w szczególności parę Gyakusou, ta nowa współpraca Nike x Undercover FW19 jest również zorientowana na odzież sportową, ale z bardziej ogólne podejście publiczne. Po stronie odzieży kapsuła jest oznaczona centralnym elementem, parką typu fishtail, ubiorem zaprojektowanym na zimowe miesiące. Wyposażona w odpinaną wodoodporną pierwszą warstwę z kapturem, parka ma pikowaną podszewkę z pierza i wiele kieszeni na piersi. Dostępny w kolorze czerwonym lub czarnym, fishtail wyróżnia się dużymi białymi nadrukami z tyłu, przywołującymi nazwy dwóch marek partnerskich tej współpracy Undercover – Jun Takahashi & Nike, podkreślone napisami „Chaos” i „Balance”. Stylistyczne detale, przeźroczysty kawałek na rękawie w formie zadania, a także obecność trapezowych kształtów, widocznych tylko wtedy, gdy kurtka jest mokra. Aby uzupełnić wygląd, Nike x Undercover FW19 oferuje bluzę z kapturem, t-shirt i spodnie cargo, wszystkie oznaczone dwoma pazurami. Dostępna jest również czapka do działu akcesoriów.

Nike x Undercover FW 19, „Chaos” & ” Saldo “

Nike x Undercover, zimowa kolekcja FW19 stworzona przez Jun Takahashi i markę przecinkową

Oprócz materiału tekstylnego, ta kapsuła Nike x Undercover oferuje trio Air Max 720 przebranych na tę okazję. Dostępne w kolorze czarnym (Black / University Red), czerwonym (University Red / Blue Jay) lub żółtym (Yellow / Purple), ozdobione szarym nakrapianym pokryciem, tenisówka jest osadzona na tradycyjnej poduszce powietrznej z napisem „We Make Noise Not Clothes”, slogan japońskiej marki, wpisany z tyłu ekranu Air Max.

Buty Air Max 720 w nowej odsłonie dzięki kolaboracji Nike x Undercover FW 19

Współpraca Nike i Undercover powraca do modelu Air Max 720 w swojej kolekcji FW 19

Zaprezentowane podczas Paris Fashion Week buty Nike x Undercover React wyróżniają się rozmiarem zaprojektowanym na zimowe warunki. Wyposażony w technologię pompy powietrza, która zapewnia optymalny spersonalizowany komfort, buty React mają masywną cholewkę wyposażoną w zamek błyskawiczny i podeszwę środkową pochodzącą z Nike React Presto. Skupiając się na trzeźwości, React Boot otrzymuje kolorowy duet złożony z czerni i niebieskiego dla jednego oraz brązowego / khaki i turkusowego dla drugiego.

Nowa kolekcja Nike x Undercover FW19 będzie dostępna na Nike.com od 30 listopada.

React Boot, buty zimowe według Nike i Jun Takahashi

The React Boots, para butów zimowych zaprojektowana z myślą o kolaboracji z Nike X Jun Takahashi Undercover

Znajdź wszystkie nowości w naszej kategorii Moda & Styl życia i na naszym oficjalne konto na Twitterze.