Marka NOAH wprowadza na rynek koszulkę z myślą o opiekunach

Podczas gdy producenci zaczęli produkować sztuczne maski oddechowe, a marki modowe starają się wyprodukować jak najwięcej masek dla ogółu społeczeństwa, inne marki sprzedają części specjalnie zaprojektowane z myślą o walce z Covid-19. Po Supreme i jego koszulce Charity Box Logo wyprodukowanej przy udziale Japończyka Takashi Murakamiego na rzecz amerykańskich bezdomnych, dziś przyszła kolej na byłego dyrektora artystycznego nowojorskiej marki, by ofiarować kawałek przez pazur NOAH.

NOAH wprowadza na rynek koszulkę z myślą o personelu medycznym

nowojorska marka NOAH wprowadza na rynek koszulkę z myślą o amerykańskim personelu medycznym

Z kolei marka NOAH uruchamia wsparcie dla personelu medycznego

Jest na Instagramie że NOAH, marka luksusowej odzieży ulicznej Brendona Babenziena, byłego DA Supreme, zdecydowała się zaprezentować swoją koszulkę na rzecz stowarzyszenia Direct Relief. Odpowiada za zaopatrzenie korpusu medycznego na pierwszej linii frontu w niezbędny sprzęt medyczny i sprzęt ochronny. Wytwórnia, również New Yorker, a założona w 2015 roku, swój udział w walce z koronawirusem zaprezentowała poprzez trzeźwą i efektowną koszulkę. Biały, ten ma logo marki na piersi, składające się z nazwy i czerwonego krzyża, nawiązującego do szpitalnego świata. Z kolei na plecach znajduje się przesłanie, które stało się powszechne i niesione na całym świecie w kierunku lekarzy i pielęgniarek „Dziękuję”, w tym czerwone serce..

Marka Brendona Babenziena mówi „Dziękuję” lekarzom i pielęgniarkom

NOAH, marka Brendona Babenziena publikuje koszulkę z napisem „Dziękuję”Brendon Babenzien podąża za inicjatywą swojej byłej marki Supreme

„Wielu z nas szukało sposobu, aby pomóc innym w tym kryzysie. Trochę nam brakowało, bo po prostu robimy ubrania, które w tej chwili nie są niezbędne. Tylko my wiemy na pewno, że pieniądze zawsze pomagają w razie potrzeby i tak jest w przypadku wspaniałych ludzi, którzy wykonują świetną robotę” – oświadczył NOAH, publikując swoją koszulkę na Instagramie.

Były Supreme DA oddaje swoje umiejętności w służbie wrestlingu

Nowojorska marka NOAH reklamuje się na Instagramie l

Specjalna koszulka Covid-19 NOAH „Dziękuję” trafi do sprzedaży w najbliższy czwartek, 30 kwietnia o godz oficjalna strona marki.

Do zobaczenia w ten czwartek na stronie NOAH, w dobrej sprawie

Były Najwyższy DA Brendon Babenzien i jego marka NOAH wprowadzają na rynek koszulkę