Mapa Soul 7, czwartego albumu BTS jest tutaj

BTS powraca do szturmu na listy przebojów z nowym albumem Map of the Soul 7

Niekwestionowany lider K-popu na całym świecie od kilku lat, koreańska grupa BTS nadal dominuje na listach przebojów, gdziekolwiek się udaje i łączy sukcesy i rekordy. Daleki od bycia ulotnym fenomenem ze względu na swoją obecną długowieczność, boysband właśnie wydał w piątek swój czwarty album, „Map of the Soul 7”. Sposób na uczczenie siedmiu lat wspólnego życia pierwszej południowokoreańskiej grupy, która zadomowiła się na amerykańskich listach przebojów i która właśnie ogłosiła nową trasę koncertową na ten rok.

BTS, grupa KPop, która podbiła świat

Kpopowa grupa BTS wydała swój czwarty album w piątek 21 lutego

BTS – „Map of the Soul 7”: ogłoszony sukces

Każde wydanie albumu BTS aka Bangtan Sonyeondan jest popularna fala pływowa, zdetronizowanie wyników poprzedniego. Mapa Soul 7 nie jest wyjątkiem od reguły i plasuje kilka jej utworów wśród najczęściej słuchanych na platformach streamingowych. Co więcej, ten nowy album może teraz twierdzić, że jest najczęściej zamawianym albumem w historii, z ponad 4 milionami sprzedanych egzemplarzy jeszcze przed jego wydaniem. Dzień przed D-Day, BTS udostępnili krótki klip ze swojego singla „ON” wyłącznie w gorącej aplikacji TikTok, stając się pierwszymi, którzy bankowali w mediach społecznościowych w celu premiery tytułu. Prawdziwy sukces, fani odpowiedzieli na wezwanie grupy do stworzenia własnego teledysku tanecznego przy użyciu tego dźwięku. W kolejnych godzinach udostępniono ponad 33 000 klipów..

Grupa Kpop nadal bije rekordy

gdzie kupić album kpop?, czwarty album BTS Map of the Soul 7 dostępny wszędzie

„ON”, z albumu Map of the Soul: 7. Pierwszy utwór promowany na TikTok

Album Map of the Soul 7, nazwany tak w nawiązaniu do liczby lat istnienia grupy powstałej w 2013 roku oraz siedmiu tworzących ją członków, ukazał się w ten piątek w zsynchronizowany sposób na całym świecie. Składający się z co najmniej 20 nowych, niepublikowanych utworów z udziałem Sii lub Troye Sivan, dzieło jest opisane przez jego twórców Jungkook, J-Hope, RM, Jin, Suga, Jimin i V jako introspekcja i perspektywa ich już niezwykłej kariera zawodowa. „W 2013 roku graliśmy koncerty dla 300 czy 500 osób, teraz wypełniamy największe stadiony na naszych trasach. Wszystko jest większe i szczęśliwsze” – oświadczył jeden z członków zespołu. Historia sukcesu, która nie zawsze jest różowa, jak zauważył Suga podczas Konferencja prasowa audycja na Youtube: „Czasami byliśmy zagubieni i niepewni siebie (…) Stawiamy czoła naszym trudnościom i ranom i walczymy z nimi”.

Album podsumowujący siedem lat sukcesów

jak zostać idolem kpopu? Członkowie zespołu BTS kontynuują sukces z Maps Of The Soul Album: 7

Pomiędzy sukcesem filmu Pasożyt Bong Joon Ho i BTS, który według reżysera ma wpływ 3000 razy większy niż jego własny, rok 2020 zapowiada się na kolejny pomyślny rok dla południowokoreańskiej kultury popularnej..

BTS powrócą na trasę w tym roku

Kpopowa grupa BTS wydała swój nowy album Map Of The Soul: 7, czwarty od 2013 roku