Kolekcja Parisian Paperboy x New Balance zostaje ujawniona na zdjęciach

Paperboy, modna paryska restauracja specjalizująca się w brunchu, połączyła siły w kapsułce z producentem sprzętu New Balance. Drażnił się w zeszłym miesiącu, kolaboracja Paperboy x New Balance w końcu ujawnia się, odsłaniając nie tylko różne tekstylia, ale także limitowane edycje 801 marki Boston.

Kolekcja z kolaboracji Paperboy x New Balance została pokazana na zdjęciach

Zapowiedziana w zeszłym miesiącu kolekcja Paperboy x New Balance została ujawniona na zdjęciach

Zaprojektowany w rama szklarni, platforma zapoczątkowana przez Foot Locker jako inkubator kreatywności, współpraca New Balance i Paperboy opiera się na masywnym modelu 801 i jego podeszwie terenowej, zmodernizowanej zgodnie z motywami inspirowanymi menu spotu z 11. dzielnicy Paryża. W ten sposób znajdujemy kanapkę z tuńczykiem Tataki, lemoniadę imbirową i kawiarnię latte. Pierwsza wersja opiera się na popowych kolorach, mieszając fiolet, magenta róż i łososiowy na różnych skórzanych panelach, a także biel i neonową zieleń na pozostałej części cholewki. Jeśli chodzi o 801 „Ginger Lemonade”, skupia się na żółtym, mieszając odcienie fluorescencyjne, kanarkowe i ciemniejsze typu musztardowego. Wreszcie „Coffee Latte” bazuje na brązie, dostępnym w trzech intensywnościach.

Kapsuła Paperboy x New Balance odświeża model 801 w trzech oryginalnych kolorach

Współpraca Paperboy Paris x New Balance oferuje zmianę stylizacji modelu 801 w trzech różnych gamach kolorystycznych

Aby oznaczyć wydarzenie, kapsuła Paperboy x New Balance Swoją ofertę rozszerza również o odzież, która umiejętnie łączy tu loga obu podmiotów. Znajdziemy tu t-shirty, bluzy i bluzy z kapturem, spodnie do biegania z nazwą New Balance w odręcznym napisie, kurtkę, a nawet szorty. Za dodatki mamy prawo do boba, czapki, skarpetek, a także kubka i fartucha kucharza, aby pozostać w motywie kuchennym.

Połączenie paryskiej restauracji z amerykańską marką wykonane w ramach inkubatora Foot Locker’s Greenhouse

New Balance 801 otrzymuje nowe kolory inspirowane menu paryskiej restauracji Paperboy Paris

Kolekcja uruchomiona po raz pierwszy w wyskakującym okienku w stolicy 18 stycznia Paperboy x New Balance będzie dostępny później wyłącznie Aplikacja Foot Locker’s Greenhouse, przed dołączeniem do niektórych Amerykańskie sklepy sieciowe w najbliższych dniach.

Do zobaczenia wkrótce w sklepach Foot Locker, aby odkryć kolekcję New Balance od Paperboy Paris

Paperboy i New Balance łączą siły, aby zebrać kapsuły nadzorowane przez inkubator Foot Locker, Greenhouse

Zobacz ten post na Instagramie

Równowaga i rodzina ????? @newbalance @greenhouse @benjrosemberg 18.00..

Post udostępniony przez PapierBoyParyż (@paperboyparis) 17 stycznia 2020 o 3:07 am PST