Kolaboracja Ben & Jerry’s x Nike SB Chunky Dunky będzie dostępna online już 26 maja

Po kilku zapowiedziach dostarczonych pod koniec marca, Nike ujawniło oficjalną datę premiery zaskakującego Bena w zeszłym tygodniu. & Jerry’s x Nike SB Chunky Dunky. Tak więc dzisiaj, 26 maja, współpraca między marką swoosh a znanym producentem lodów debiutuje na internetowych rożkach..

Ben & Jerry’s x Nike SB Dunk Low Chunky Dunky pojawi się w sieci już 26 maja

Nowy Ben & amp; Jerry's x Nike SB Dunk Low Chunky Dunky pojawi się na SNKRS 26 maja

Ben & Jerry’s x Nike SB Chunky Dunky, smaczne tenisówki z rustykalnymi akcentami

Ta nowa nieoczekiwana współpraca Ben & Jerry’s x Nike SB Chunky Dunky pojawi się w poniedziałek 26 maja na SNKRS. Zainspirowany smakiem „Chunky Monkey” marki lodów, sneaker wygląda jak smakowite połączenie kolorów, wykończeń i nadruków. Dlatego naturalne jest, że znajdziemy zielone i niebieskie tło przedstawiające wiejskie otoczenie świeżej trawy pod wiosennym niebem, a wszystko to w towarzystwie kilku chmurek z widocznymi przeszyciami na pięcie, inspirowanych tymi narysowanymi na pudełku z lodem. Następnie pojawiają się języki i nakładki ubrane w futrzaną teksturę i czarno-białe nakrapiane wykończenie ze skóry bydlęcej, nowe nawiązanie do bydła zawartego w doniczce Bena. & Smak Jerry’s Chunky Monkey. Wreszcie, charakterystyczny szum ma tutaj żółty wzór z rozpływającymi się konturami jak lody muśnięte słońcem, którego kolor nawiązuje również do bananowego smaku lodów amerykańskich..

Nike SB Chunky Dunky inspirowany smakiem Chunky Monkey amerykańskiej marki lodów

Nike SB Chunky Dunky ze współpracy z lodową marką ben & amp; Jerrys pojawi się online 26 maja na SNKRS

Język butów Nike SB Chunky Dunky nawiązuje do włochatej tekstury cholewki, na którą nałożono czarno-żółtą naszywkę z nazwą modelu. Wkładka i wyściółka są w kolorze tie-dye, a zielona podeszwa zewnętrzna i biała podeszwa środkowa dopełniają całościowego stylu. Nike idzie o krok dalej w personalizacji, dostarczając zestaw trzech par sznurówek: białej, zielonej i żółtej.

Nike x Ben & Jerry’s, koncentrat kolorów i faktur

Nike x Ben & amp; Jerry's, odkryj kolorowe i teksturowane SB Dunk Low Chunky Dunky

Skąd wziąć Ben & Jerry’s x Nike SB Dunk Low Chunky Dunky ?

Wprowadzone 23 maja w sklepach marki buty Ben & Jerry’s x Nike SB Chunky Dunky pojawi się online już 26 maja na stronie SNKRS. Cena: 100 €.

Szczegóły dotyczące butów Nike SB Chunky Dunky

Odkryj szczegółowo nowy Ben & amp; Jerry's x Nike SB Chunky Dunky

Przejdź do SNKRS, aby znaleźć Ben & Jerry’s x Nike SB Chunky Dunky

Buty Nike Dunk x Ben & amp; Jerry's pojawia się 23 maja w sklepach i 26 maja na stronie internetowej snkrs