Kappa x One Piece, kolekcja dla fanów Luffy’ego

Po połączeniu sił z Pumą kilka miesięcy temu, manga One Piece tym razem zbliża się do innej marki odzieży sportowej, włoskiej Kappa. W programie seria utworów Kappa x jeden kawałek którego uniwersum serii wydanej po raz pierwszy w 1997 roku i liczącej nie mniej niż 900 odcinków, ubiera się w logo Omni marki transalpine.

Kapsuła dla fanów mangi Eiichiro Ody

Współpraca Kappa x One Piece rozpoczęta w Japonii dla fanów mangi Eiichiro Oda

Kolekcja Kappa x One Piece dla fanów Luffy’ego

Kappa Kappa x One Piece, zbudowana wokół głównego bohatera Monkey D, znanego również jako Luffy w Słomkowym Kapeluszu, nie zapomina o innych postaciach. W ten sposób Zoro, Sanji i Nami uczestniczą w reinterpretacji logo Kappa.

W kolekcji, składającej się z t-shirtów i bluz z kapturem w kilku różnych kolorach, główni bohaterowie serii Eiichiro Ody na zmianę siedzą plecami do siebie z Luffym, gwiazdą kapsuły. Zabawny i graficzny sposób na oddanie esencji kultowego logo włoskiej marki.

Tradycyjne logo Kappa przeprojektowane z Luffy…

Kolekcja Kappa x One Piece wykorzystuje logo włoskiej marki z Luffym i innymi postaciami z One Piece

oraz inne postacie z One Piece, takie jak Zoro, Sanji i Nami

Kappa przeprojektowuje swoje logo z postaciami z mangi One Piece, aby uzyskać specjalną japońską kolekcję kapsułową

Kim jesteś w One Piece? Każdemu z własnym charakterem dzięki kapsułce Kappa x One Piece

Zwróć uwagę, że oprócz przeprojektowania logo z postaciami ze słynnej mangi, kolekcja Kappa x jeden kawałek oferuje również elementy oznaczone słynnym To Be Continued, aby dopełnić wszechświat. Na koniec, każdy produkt z kolekcji będzie sprzedawany z etykietą z zakładką, przedstawiającą Luffy’ego, ubranego w klasyczny czarno-biały dres Kappa..

Po Luffy’m i innych, ciąg dalszy

Kappa One Piece wprowadza serię bluz z Luffy i To Be Continued

Gdzie kupić One Piece Kappa ?

Specjalna kolekcja zarezerwowana wyłącznie dla japońskiej publiczności, ryzykując rozczarowaniem fanów na całym świecie Kappa x jeden kawałek będzie dostępny od 19 marca w sklepach One Piece Mugiwara i Phenix Creative Select Store. Zakupy online będą również możliwe na stronie Kappa Japan.

Luffy jest gwiazdą tej współpracy między Kappą a japońską mangą

Kappa wprowadza limitowaną kolekcję we współpracy z japońską mangą One Piece