Kanye West’s Sunday Service wkrótce stanie się marką modową

Podczas gdy po raz kolejny wystąpił na ostatnim festiwalu Coachella, organizując swój koncert na wzgórzu jak wielkanocna msza, Kanye West wydaje się być przekonany przez jego własne wydarzenie Sunday Service, które po raz pierwszy zostało upublicznione, a teraz chce na nim zarabiać . Spektakl, wydany jako uroczystość religijna, w której tytuły i pieśni biblijne zostały przemieszane w ten wielkanocny poranek, zaskoczył publiczność swoją oryginalnością. Nie mniej oczekiwaliśmy od Yeezy.

Kanye West zarejestrował nazwę Sunday Service, aby uczynić ją marką modową

kanye zarejestrował nazwę swojego niedzielnego nabożeństwa, aby uczynić go nową marką odzieżową

Samozwańcze nabożeństwo niedzielne, czyli niedzielna msza, program był transmitowany na żywo na Youtube, a obecni fani mogli kupić serię ubrań wydanych w limitowanych seriach tylko na tę okazję, zamiast tradycyjnych poszukiwań. Sukces, który a priori dał głównemu zainteresowanemu pomysł na rozwinięcie tej koncepcji religijnego merchandisingu na większą skalę. Pomiędzy dwoma kawałkami wymienianymi z Chance the Rapper lub Kid Cudi, bluzy ze stemplem Saint-Esprit sprzedawano za 225 dolarów, co wystarczyło, by wyobrazić sobie wielkie zyski w przyszłości..

Po sukcesie limitowanej serii oferowanej na Coachelli oczekuje się, że Sunday Service powróci jako samodzielna marka

Po zaoferowaniu limitowanej serii na festiwalu Coachella, Kanye West zgłasza nazwę, aby stworzyć swoją markę

Wyróżnione i publicznie dostępne na California Coachella Festival, niedzielne nabożeństwo do tego czasu składało się z regularnych spotkań zarezerwowanych dla bliskich Kanye Westa, w rytm chórów gospel i piosenek samego rapera. Podobno Sunday Service ma również stać się marką odzieżową, zgodnie z wnioskiem Yeezy o rejestrację nazwy w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA. Prośba ta odnosiłaby się do „pończoch, sukienek, butów, nakryć głowy, kurtek, odzieży domowej, szalików, koszul, skarpet i bluzek”, wystarczających do przygotowania kompletnej kolekcji na chwałę Bożą. Uważany przez niektórych za bluźnierczy, strategia Yeezy, ex Yeezus, raczej nie zaskakuje, ponieważ jego zainteresowanie szumem i biznesem z pewnością reprezentuje jego największe przekonania.

Biznesowe lub religijne, Yeezy bierze oba

Niedzielne nabożeństwo Kanye Westa powinno stać się znakiem towarowym

Kanye West, biznesmen z wieloma kartami, nie jest jego pierwszą próbą w świecie mody. Związany z różnymi renomowanymi markami, takimi jak Nike i Louis Vuitton, od 2015 roku współpracuje z Adidasem, z którym w tym samym roku zaprezentował swoją pierwszą kolekcję. Po zredagowaniu Air Yeezy z marką przecinek, to z niemiecką wytwórnią trzech zespołów narzucił Yeezy Boost 350 V1, a następnie V2, które od tego czasu stało się prawdziwym fenomenem w świecie sneakersów..

Oczekuje się, że zbiórka nabożeństwa w następną niedzielę będzie dla KW nowym sposobem na pokazanie swojej wiary

Po publicznej edycji nabożeństwa niedzielnego na festiwalu Coachella Kanye West chce, aby jego biuro religijne stało się marką modową, rejestrując markę